Aile dizisi reyting sıralamasını altüst etti! 5. bölümde bir ilke imza attı..

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı Show TV'nin yıldızlar geçidi dizisi Aile, bu hafta reytinglerde bir ilke imza attı.

Aile dizisi reyting sıralamasını altüst etti! 5. bölümde bir ilke imza attı..
Yayınlanma Tarihi : 06 Nisan 2023 02:12

Show TV ekranında yayınlanan, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ve Nur Sürer'in paylaştığı, Ay Yapım imzalı Aile dizisi reyting sıralamalarını altüst etti. 5. bölümüyle ekrana gelen dizi her geçen hafta milyonları peşinde sürüklemeye devam ediyor. 

Son yılların en güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin dün akşam ekrana gelen 5. bölümü reytinglerde bir ilke imza attı ve 3 kategoride de zirveye adını yazdırdı. 

Sacitaslan.com internet sitesinin Birsen Altuntaş'ın haberine dayandırdığı içereği göre, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’ya Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer’in eşlik ettiği dizi AB’de 9.16 izlenme oranı, 24.88 izlenme payı, ABC1 20+’da 9.91 izlenme oranı ve 21.39 izlenme payı, Total’de ise 5.53 izlenme oranı ve 14.36 izlenme payına ulaştı.

Dizi reyting başarısı kadar sosyal medyada yarattığı etkileşimle de dikkat çekti. #Aile etiketi Twitter Türkiye’de 9 saat 20 dakika boyunca TT listesinde yer aldı. Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ile Gizem Kızıl’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin 30 bölüm olması planlanıyor.

Kaynak: sacitaslan.com