Aile dizisinde şok sahne! Ampulü Söndürüp 'Hiç Kimsenin Sizin Hayatınızdan Çalmasına İzin Vermeyeceğim!'

Show TV'deki Aile dizisinin dün yayımlanan bölümündeki bir sahne sosyal medyada gündem oldu.

Aile dizisinde şok sahne! Ampulü Söndürüp 'Hiç Kimsenin Sizin Hayatınızdan Çalmasına İzin Vermeyeceğim!'
Yayınlanma Tarihi : 03 Mayıs 2023 18:42

Show TV'de başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı Aile dizisinin dün akşam yayımlanan bölümünde Canan Ergüder'in canlandırdığı 'Leyla Soykan Sayıcı' karakterinin repliği gündem oldu.

Leyla Soykan karakterinin ampulü söndürdükten sonra "hiç kimsenin sizin hayatınızdan çalmasına izin vermeyeceğim!" söylemi dikkat çekti.

222096.jpg

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı 'Aile' dizisinin dün yayımlanan bölümünde bir sahne gündeme oturdu. Dizide Leyla Soykan karakterini canlandıran Canan Ergüder'in yanan ampulü "Hiç kimsenin sizin hayatınızdan çalmasına izin vermeyeceğim" sözleriyle söndürmesi gündeme damga vurdu.

"Aile" dizisindeki Leyla Soykan karakterinin yanan ampulü söndürdüğü ve oğluna "Hiç kimsenin sizin hayatınızdan çalmasına izin vermeyeceğim" dediği sahne sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyada gündeme oturan sahneyle ilgili dizinin yapım şirketi Ay Yapım'dan açıklama geldi.

Ay Yapım tarafından Twitter hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Aile dizimizin dün yayınlanan bölümündeki bir sahneye sosyal medyada farklı anlamlar yüklenildiğini gördük. Bu sahnenin dizimizin senaryo ve karakter hikayesinin devamını sağlaması dışında hiçbir farklı amacı ve anlamı yoktur. Diziyi izleyenlerin de bildiği üzere bu sahne dizinin önceki ve sonraki akışı ile uyumludur ve tamamen dizinin kendi konusu ile ilgili bir sahnedir."