Aile dizisiyle ilgili beklenmedik gelişme!

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen Ay Yapım imzalı diziyle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı! Dizide Canan Ergüder, Özge Özpirinçi ve Yüsra Geyik gibi ünlü isimler de yer alıyordu..

Aile dizisiyle ilgili beklenmedik gelişme!
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2022 02:44

Kurtlar Vadisi, Çukur ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz derken bomba bir dizi için hazırlıklar başlamıştı. Show TV bu sezon yeni bir mafya dizisi yayımlayacaktı.  Gelen bilgilere göre dizi başlamadan ertelendi. Gelişmeleri gazeteci Birsen Altuntaş aktardı..

 

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Bonomo'nun kaleme aldığı, aynı çiftlikte yaşayan sırlarla dolu, kalabalık bir aile ve bu ailenin hayatına giren bir psikologun sarsıcı hikayesini konu alan dizi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Ahmet Katıksız'ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin istenilen başrol oyuncuları (İbrahim Çelikkol, Özge Özpirinçci) bir araya getirilemeyince ve yeni oyuncu görüşmelerinde de olumlu sonuç alınamayınca ertelendiği öğrenildi.

Canan Ergüder, Emel Göksu, Yüsra Geyik, Muharrem Türkseven, Nizam Namidar ve Umutcan Ütebay ile anlaşma sağlanan, Yurdaer Okur'a da teklif giden dizinin ne kadar süreyle ertelendiği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş