Akın Akınözü ile Aslıhan Malbora'yı buluşturan 'Aile Albümü' dizisinde sürpriz haber

Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora'nın başrolünde yer alacağı, 03 Medya'nın merakla beklenen yeni dizisi 'Aile Albümü'nün sete çıkış tarihi belli oldu. Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden dizi için kanal görüşmeleri devam ediyor.

Akın Akınözü ile Aslıhan Malbora'yı buluşturan 'Aile Albümü' dizisinde sürpriz haber
Yayınlanma Tarihi : 27 Kasım 2023 23:56

Son olarak TV8'in 'Tuzak' adlı dizisiyle ekranlara gelen Akın Akınözü ile 'Üç Kuruş'un 'Leyla'sı Aslıhan Malbora'yı buluşturan 'Aile Albümü' dizisinden sürpriz haber geldi. İstanbul dışında çekilecek dizinin sete çıkış tarihi belli oldu. Cast çalışmaları devam eden dizinin yayınlanacağı kanal için görüşmeler devam ediyor. 

'Aile Albümü' Yılbaşından Sonra Sete Çıkacak

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 03 Medya’nın çekeceği dizinin henüz kanalı belli değil. İstanbul dışında çekilecek olan dizinin ocak ayında sete çıkması bekleniyor. Zeynep Günay’ın yöneteceği, Serkan Yörük’ün yazdığı dizi çocukluk aşkı olan Kılıç (Akın Akınözü) ve Deniz’in (Aslıhan Malbora) hikâyesi anlatılacak.

Dizide beraber büyüdükleri kasabadan çıkıp İstanbul’da hukuk okumaya giden ancak büyükşehri hiç sevmeyip baba ocağına dönen Kılıç, Deniz ve Behice’nin yıllar sonra doğdukları yerde yollarının kesişme hikâyesi etkileyici olaylar çerçevesinde ekrana taşınacak.

Etiketler :