Alina Boz hayranlarına üzücü haber! FOX TV'nin Bir Peri Masalı dizisi final yapıyor

İddialı başlamasına rağmen Bir Peri Masalı dizisi tutunamadı! Diziye FOX TV final kararı veriyor! Dizinin başrollerinde . . Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Baran Bölükbaşı, Nazan Kesal, Müfit Kayacan, Hazal Filiz Küçükköse gibi isimler yer alıyordu!

Alina Boz hayranlarına üzücü haber! FOX TV'nin Bir Peri Masalı dizisi final yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Ekim 2022 23:38

Bir Peri Masalı dizisinin reytingleri bir türlü toparlanamadı. Dizi iddialı başlamasına rağmen finale koşuyor. Yayınlanan son fragmanda da Melis'in aç gözlü babasının Zafer'e her şeyi anlatması da zaten bir final işareti olarak gösterilmişti.

Gerçeklerin bu denli hızlı ortaya çıkması seyirciyi tedirgin ederken kötü haber tv100 ekibinden Birsen Altuntaş'tan geldi. Altuntaş'a göre dizi final yapıyor.

Bir Peri Pasalı dizisi henüz dört bölümdür yayındaydı.. 

FOX’un Medyapım imzalı “Bir Peri Masalı” dizisi Meydapım’ın bu sezon çektiği iddialı projeler arasındaydı. Çarşamba akşamları seyirciyle buluşan dizi farklı konusuyla dikkat çekiyordu. Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Baran Bölükbaşı, Nazan Kesal, Müfit Kayacan, Hazal Filiz Küçükköse, Tülin Ece ve Mustafa Mert Koç gibi çok sayıda ünlü ismi buluşturan dizinin reytingleri düştüğü için projenin akıbeti merak konusu oldu.

bir-peri-masali-4-5-850x567.jpg

Son gelen haberlere göre Merve Girgin Aytekin ve Direnç Aksoy Sidar’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin bu haftaki reyting oranları kaderini değiştirecek. Bu hafta da reytingler düşük çıkarda dizi bir sonraki hafta final yapacak. Bu arada dizinin bitmesi halinde Disney Plus’ın da genç marka yüzü olan başrol oyuncusu Alina Boz’a 2 proje teklifinin sunulacağı öğrenildi.

FOX TV'ye dizi dayanmıyor. Geçtiğimiz günlerde de Serkay Tütüncü ile Dilan Çiçek Deniz'in başrollerinde yer aldığı Kusursuz Kiracı dizisi final yapmıştı. 

Kaynak: Birsen Altuntaş

İlgili Haberler