Alparslan Büyük Selçuklu dizisine 3 bomba oyuncu daha! Fahriye Evcen şimdiden unutulacak

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'dan çok konuşulacak 2. sezon hamlesi geldi! Dizinin kadrosuna 3 bomba oyuncu daha dahil oluyor! Fahriye Evcen'in yerine gelen oyuncu ise herkesi çok şaşırttı!

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine 3 bomba oyuncu daha! Fahriye Evcen şimdiden unutulacak
Yayınlanma Tarihi : 08 Temmuz 2022 14:30

TRT1 ekranlarında yayınlanan  Alparslan Büyük Selçuklu'nun yeni sezonunda bomba oyuncular dahil olacak. Yeni sezonda ekranda yine  Alparslan Büyük Selçuklu'nun fırtınalar estirmesi bekleniyor.

Akşam gazetesinde yayınlanan haberde; Fahriye Evcen'in yerine gelecek ismin kim olduğu paylaşıldı.

Akça Hatun karakterini canlandıran Fahriye Evcen dizinin sezon finalinde hayatını kaybederek kadroya veda etmişti

Fahriye Evcen'in yerini dolduracak oyuncunun kim olacağı merak ediliyordu. 

Diziye üç bomba oyuncu daha katıldı.

Öykü Gürman'ın katılmasıyla dizide fırtınalar esmişti. 

YAKUŞIKLI OYUNCU BARIŞ ARDUÇ'A YENİ PARTNER GELİYOR

Sen Anlat Karadeniz gibi pek çok dizi ve filmden tanıdığımız ünlü oyuncu Öykü Gürman, dizinin yeni sezonunda dikkat çekecek.

işte diziye dahil olan isimler

Öykü Gürman (Oynayacağı karakter bilinmiyor.)

Bora Cengiz - Alexander

Umut Karadağ - (Oynayacağı karakter bilinmiyor.)

VEDALAR HERKESİ ÜZMÜŞTÜ

Rabia Soytürk, Alparslan Büyük Selçuklu'da Karaca Hatun karakteriyle adından söz ettirmiş ve büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. . Rabia Soytürk 'Duy Beni' isimli dizi ile kamera karşısına geçmeye hazırlandığı öğrenilirken Alparslan Büyük Selçuklu'da artık yer almayacağı biliniyor.

Peki Alparslan Büyük Selçuklu dizisine katılan yeni oyuncular kimdir?

Öncelikle Öykü Gürman'dan bahsedelim

631.jpg

4 Ağustos 1982 doğumlu olan Öykü Gürman hakkında açık kaynak taramalarında bazı bilgilere ulaştık. O bilgilerde şu ifadeler yer alıyor. Öykü Gürman, Türk pop ve flamenko şarkıcısı, oyuncu. 2007 yılında ikiz kardeşi Berk ile Öykü ve Berk adlı grubu kurmuşlardır ve bu Grup, 2010 yılında sona ermiştir. Oyunculuk yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken Öykü Gürman, TRT1 ekranlarında yayınlanan , Alparslan Büyük Selçuklu dizisiyle yeni sezonda seyirci karşısında olacaktır.

BORA CENGİZ KİMDİR?

Bora Cengiz son dönemin en dikkat çeken oyuncularından biri. Yakışıklılığıyla dikkat çeken oyuncu hakkında ise internet dünyasında şu bilgiler yer alıyor. 

768.jpg

Bora Cengiz, Türk oyuncu, müzisyen, ve yönetmen olarak bilinmektedir. 9 Aralık 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu Sana bir sır vereceğim dizisiyle ünlenmiştir. Bu dizi FOX TV ekranlarında yayınlanmaktaydı. Sonrasında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisiyle ününe ün katmıştır. Yeni sezonda  TRT1 ekranlarında yayınlanan , Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde yer alacaktır. 

UMUT KARADAĞ KİMDİR?

umut-karadac49f-9-1.jpg

Son olarak Alparslan Büyük Selçuklu dizisine katılan Umut Karadağ'dan bahsedelim. Umut Karadağ, Türk tiyatro ve dizi ve sinema oyuncusu olarak bilinmektedir. Bir çok klipte yönetmen olarak da görev yapan Umut Karadağ çok sayıda dizide de yer almıştır. Usta oyuncunun yeni sezonda TRT1 ekranlarında yayınlanan , Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde yer alması hayranlarını çok sevindirdi.