Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerindeki dizi başladı! Heyecan dorukta

Son yaz dizisiyle ekrana veda eden Alperen Duymaz sonunda setlere döndü. Melisa Aslı Pamuk'la başrolü paylaşan Alperen Duymaz'ın dizisi sete çıktı. FOX TV'de yayınlanacak diziyle ilgili detaylarda belli oldu

Alperen Duymaz ve  Melisa Aslı Pamuk'un başrollerindeki dizi başladı! Heyecan dorukta
Yayınlanma Tarihi : 07 Aralık 2022 20:19

FOX TV iddialı bir diziyle bu sezona damga vuracak.Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Rüya Helin Demirbulut gibi usta isimlerin başrollerinde yer alacağı Ego dizisi sete çıktı.

Akşam'da yer alan habere göre;  Ego dizisinin yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül üstlenirken yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün'ün kaleme aldığı Ego dizisi çekimleri başladı.

EGO DİZİSİ OYUNCULARI

Kadrosuyla dikkat çeken ve çekimleri Antalya'da başlayan dizide; Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Tuna Orhan, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

c6561b089dfc83e37f7b7c2906009557.jpg

EGO DİZİSİNİN HİKAYESİ

Öte yandan Alperen Duymaz'ın başrollerindeki dizinin konusu da belli oldu. Dizide; Elif'le (Rüya Helin Demirbulut) Erhan (Alperen Duymaz) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan'ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan'ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır. Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan'ın patronu Sibel'in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.