Andropoz dizisindeki Halit rolüyle eleştiri alan Tamer Karadağlı'ya Engin Günaydın'dan övgü!

Engin Günaydın'ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı Andropoz dizisi, Netflix'te yayına girdiği gün en fazla izlenen diziler arasında ilk sıraya yükseldi.

Andropoz dizisindeki Halit rolüyle eleştiri alan Tamer Karadağlı'ya Engin Günaydın'dan övgü!
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2022 20:50

Engin Günaydın'ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı Andropoz isimli dizi, Netflix'te yayına girdiği gün en fazla izlenen yapımlar arasında ilk sıraya yükselmeyi başardı.

EN ÇOK ELEŞTİRİLEN OYUNCU OLDU

Öte yandan Andropoz'da Halit isimli sıra dışı bir karakteri canlandıran Tamer Karadağlı'nın performansı ise çok fazla eleştiri aldı.

ELEŞTİRİLERİ UMURSAMADI

Engin Günaydın, rol arkadaşı Karadağlı'ya övgüler yağdırdı. Tamer Karadağlı'nın ilk başta rolü kabul etmediğini açıklayan Günaydın, "Tamer olduğu zaman o rolün önemli olacağını düşündüm ve öyle de oldu" dedi.


640xauto-001.jpg

"KENDİSİNE HAYRAN BIRAKTI"


"Sonrasında konuştuk ve kabul etmesine çok sevindim. Çünkü Tamer olduğunda o rolün çok önemli bir hale geleceğini düşündüm ve öyle de oldu. Harika oldu çok güzel oynadı. Kendisine sette hayran bıraktı"

Öte yandan sosyal medyada çok sayıda kişi ise Engin Günaydın gibi düşünmüyor. Zoraki şiveyi beğenmeyenlerin sayısı oldukça fazla. 

Kaynak: Mynet.com