Anlaşma tamam. Şahsiyet dizisinin 2.sezonu geliyor

En iyi Türk dizilerinden biri olarak gösterilen, IMDb'de 9 puana sahip olan Şahsiye dizisi yeni sezonuyla seyircilerle buluşacak. Şahsiyet'te Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal gibi oyuncular yer alıyordu.

Anlaşma tamam. Şahsiyet dizisinin 2.sezonu geliyor
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2022 00:08

TV100 ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Ay Yapım’ın dizinin haklarını Puhu’dan almak için beklediği kulislerde konuşuluyordu.

Dizinin hakları alındı ve devamının çekilmesi için çalışmalar başladı. Şahsiyet’in devamı Disney Plus’ta yayınlanacak.

Emekli adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul'un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu'nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir.

640xauto.jpg

Agâh'ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir.

640xauto-001.jpg

Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh'ın aldığı cinayet kararı, Nevra'nın hayatını da tamamen değiştirecektir.