Arka Sokaklar dizisi bitiyor mu? Çalışanlara ve oyunculara da bildirildi. Set durdu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi tam 17 yıldır ekrandaydı. Fenomen diziyle ilgili flaş bir gelişme gündeme geldi. Setin durduğu ve çalışanlara da tebligat yapıldığı belirtiliyor. Kanal D'nin bu kararı dizinin hayranlarını üzdü

Arka Sokaklar dizisi bitiyor mu? Çalışanlara ve oyunculara da bildirildi. Set durdu
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2022 14:44

17 sezon boyunca Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde sete 45 gün ara verildiği öne sürülüyor.

Medyaradar.com tarafından yayınlanan haber Arka Sokaklar dizisinin hayran kitlesinde büyük üzüntüye yol açtı. İddialara henüz Kanal D bir yanıt vermiş değil.

Duvar'da yer alan bilgiye göre ise; Türkiye televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'a 45 gün set arası verildiği iddia edildi. Dizinin başrol oyuncusu Zafer Ergin, zaman zaman böyle durumlar yaşanabildiğini söyledi.

15-snsy-jpg.webp

İddiaya göre, Arka Sokaklar’ın yapımcısı bir süredir Demirören Medya ile ödemeler konusunda sorun yaşıyor. 

Artan maliyetler ve Kanal D’den verilen uzun vadeli çekler yapımcı Erler Filmi zor durumda bıraktı. 

Nakit akışı sebebiyle teknik ekibe ve bazı oyunculara ödemelerin sürekli aksaması zaman zaman sorunlara neden oldu.

39-eevu-jpg-001.webp

Konuyla ilgili Gazete Duvar’ın ulaştığı dizinin başrol oyuncusu Zafer Ergin, kendisinin de set arası durumunu duyduğunu ancak net bir bilgisi olmadığını söyledi. Çekimlerde birkaç bölüm öne geçtiklerinde ara ara böyle durumlar yaşandığını söyleyen Zafer Ergin katılacağı bir toplantıdan sonra gün içinde net bir bilgi almak üzere şirkete gideceğini söyledi.

Sosyal medyada da çok sayıda kişi Kanal D yönetimine seslenerek dizinin final yapmaması çağrısında bulundular. Kanal D yönetiminden gelecek açıklama şimdiden merak konusu olmaya devam ediyor.