Arka Sokaklar'da yeni sezon öncesi kriz! Şevrek Çoruh'un ardından güzel oyuncu da veda etti...

Türk televizyon tarihinin en çok takip edilen dizisi Arka Sokaklar, 639. bölümüyle izleyici karşısına çıkamaya hazırlanırken beklenmedik bir kriz haberiyle gündem oldu.

Arka Sokaklar'da yeni sezon öncesi kriz! Şevrek Çoruh'un ardından güzel oyuncu da veda etti...
Yayınlanma Tarihi : 22 Ağustos 2023 21:44

Halk TV'de yer alan habere göre; Arka Sokaklar efsane bir şekilde geri dönmeye hazırlanıyor. Arka Sokaklar’ın jenerik müziğinin kalp atışı ritmi ile birleştiği teaser uzun bir aranın ardından ortaya çıktı ve herkes büyük bir heyecan yaşadı.

Hatırlanacağı gibi Arka Sokaklar yeni sezon fragmanında, "Kendi gününde, kendi saatinde! Yakında Kanal D'de" ifadeleri yer almıştı.

Mustafa Üstündağ, Hasan Denizyaran, Cansu Fırıncı ve Sinem Reyhan Kıroğlu dizinin 18’inci sezonunda kadroda yer alacağı belirtildi.

Uzun süredir Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Selin Komiser yani güzel oyuncu Oya Okar’ın yeni sezonda olmayacağı iddia edildi.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-001.jpg

Arka Sokaklar dizisinde Mesut Komiser karakterine hayat veren Şevket Çoruh’un iddialı diziye veda etmesi herkesi şoka ederken yeni sezonda Oya Okar’ın da olmayacağı iddiası deprem etkisi yarattı.

Arka Sokaklar oyuncu kadrosu 18. Sezonda yeni isimlerle değişime giderken yapımcılardan ve güzel oyuncu Oya Okar’dan ayrılık iddiaları sonrası resmi bir açıklama gelmedi.