Aslıhan Malbora'nın başrolünde yer aldığı Etkileyici'nin 2.sezon tarihi paylaşıldı

Aslıhan Malbora'nın başrolünde yer aldığı GAİN orijinal dizisi Etkileyici'nin 2. sezonundan yeni tanıtım yayımlandı. Dizi 5 Kasım 2022 itibariyle yayınlanmış olacak. Ayrıca dizinin kadrosuna yeni oyuncular da katıldı. Dizi yeni kadroyla yıldızlar geçidi..

Aslıhan Malbora'nın başrolünde yer aldığı Etkileyici'nin 2.sezon tarihi paylaşıldı
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2022 16:45

2021 Kasım'ında prömiyer yapan ve on bölümlük ilk sezonu toplum tarafından sosyal lince uğrayan influencer Leyla Demir'in verdiği mücadeleyi konu alan GAİN orijinal dizisi Etkileyici'nin ikinci sezon yayın tarihi duyuruldu.

Leyla’nın esrarengiz kaçırılma hikâyesi ve ardından yaşananların ele alınacağı ikinci sezon, 5 Kasım'dan itibaren GAİN ekranlarında seyircilerle buluşacak.

YENİ SEZON YILDIZLAR GEÇİDİ

Öte yandan Etkileyici'nin yeni sezonunda Aslıhan Malbora'ya Mehmet Aykaç, Billur Melis Koç, Olcay Yusufoğlu ve Hakan Yılmaz gibi isimler eşlik edecekler.

BİRİNCİ SEZONDA NE OLMUŞTU?

Birinci sezonda, yaşadığı linç karşısında korkup geri adım atmak yerine kendi doğru bildiklerini savunan Leyla, toplumun ona dayattığı kadın rollerine meydan okuyarak mücadele etmeyi seçmişti. Bu mücadelede büyük bedeller de ödemek zorunda kalan Leyla, mahkeme salonunda son anda ortaya çıkan önemli bir kanıt ile adını temize çıkarmayı başarmış ve kazandığı zaferin ardından yeniden kurgulayacağı hayatının hayallerini kurarken sezon finalinde esrarengiz biri tarafından kaçırılmıştı.

Kaynak: boxofficeturkiye.com