ATV'deki Kim Milyoner Olmak İster'de 'yabancılara vatandaşlık' itirafı

ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Neslihan Tutar isimli yarışmacı, mesleğinden bahsederken yabancılara vatandaşlık konusunda danışmanlık yaptığını söyleyince bir anda duraksaması sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nu bile çok şaşırttı.

ATV'deki  Kim Milyoner Olmak İster'de 'yabancılara vatandaşlık' itirafı
Yayınlanma Tarihi : 06 Ağustos 2022 13:26

Suriyelilere vatandaşlık meselesi muhalefet ve iktidar arasında büyük tartışmalara yol açarken ATV ekranlarında dikkat çeken bir diyalog damga vurdu.

ATV’de ekranlarında ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunmuş olduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasının bu akşamki bölümünde dikkat çeken bir diyalog gündeme oturdu. 

Yarışmaya katılan 32 yaşındaki Neslihan Tutar isimli yarışmacı kendisini tanıtırken yabancılarla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. 

Sigortacılık yapmasına karşılık yabancılara oturma izni ve vatandaşlık ayarladığını anlatan Neslihan Tutar, bu durumu söylediğini fark ettiği an konuşmayı yarıda kesti.

Öte yandan O anlarda sunucu Kenan İmirzalıoğlu’nun şaşkınlığı da dikkatlerden kaçmadı.

ZAFER PARTİSİ LİDERİ TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan sosyal medya hesabından ilgili videoyu paylaşan Ümit Özdağ '' Yaptığı şeyin utanç verici olduğunu biliyor'' notunu düştü.