ATV'deki Oktay Kaynarca'nın 'Ben Bu Cihana Sığmazam' flaş bir oyuncu daha katıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ardından ATV ekranlarında yeni bir dizi daha yayınlanacak. Oktay Kaynarca'nın 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisi için artık sayılı günler kaldı. Diziye bir oyuncu daha katılıyor

ATV'deki Oktay Kaynarca'nın 'Ben Bu Cihana Sığmazam' flaş bir oyuncu daha katıldı
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2022 15:53

6 sezondan fazla süren Oktay Kaynarca'nın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV'de büyük ilgi görmüştü. Dizinin 7.sezonda da devam edeceği konuşuluyordu. Reytingler iyi gitmesine rağmen ani bir kararla diziye final kararı verilmişti. Üstelik final bölümü yayınlanmadan dizi ekranlara veda etmişti. Bu durum seyircileri derinden üzmüştü. Neyse ki Oktay Kaynarca kısa sürede başka bir projeyle hazırlıklara başladı ve yakında hayranlarının karşısında olacak. Oktay Kaynarca'nın başrollerinde olduğu dizi yine ATV ekranlarında yayınlanacak.

Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam”ın çekimleri sürüyor. Dizinin yeni sezonda fırtınalar estirmesi bekleniyor.

1080.jpg

20 EYLÜL'DE YAYINDA

20 Eylül'de ekrana gelmesi beklenen “Ben Bu Cihana Sığmazam”ın kadrosuna yeni isimlerin katılımı ise devam ediyor.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNDEN TRANSFER

Yeniçağ gazetesinde yer alan habere göre; Son olarak Üç Kuruş dizisinde rol alan Burak Altay, “Ben Bu Cihana Sığmazam”ın ekibine katıldı. Ünlü oyuncu, Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş’ın kaleme aldığı, Onur Tan’ın ise yönettiği dizide Habib rolüne hayat verecek.

100920221336049423521-1.jpg

Üç Kuruş Dizisi, Show TV ekranlarında yayınlanıyordu. Dizi Çukur dizisinin yerine yayınlanmaya başlamış ancak beklenen ilgiyi göremeyince ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı.

HEDEFLER ÇOK BÜYÜK

Öte yandan ATV ekranlarında yayınlanacak olan “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisiyle ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Ulusal Post'un edindiği bilgilere göre dizinin en az üç sezon sürmesi hedefleniyor. Başka bir deyişle ATV ekranlarında yeni bir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fırtınası başlayabilir.