Balkan Ninnisi dizisindeki en sevilen oyuncuydu! Daniel senaryo gereği öldü!

TRT1'in Üsküp'te çekilen Balkan Ninnisi dizisinde bir ayrılık yaşandı. Dizideki en sevilen karakter olan 'Daniel' senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Daniel'e Hakan Boyav hayat veriyordu

Balkan Ninnisi dizisindeki en sevilen oyuncuydu! Daniel senaryo gereği öldü!
Yayınlanma Tarihi : 18 Ekim 2022 14:43

Yaz dizisi olarak başlayan Balkan Ninnisi dizisi ilk bölümüyle reyting rekorları kırmıştı. Dizi sonraki bölümlerde ise büyük bir reyting kaybı yaşadı.

Yayınlanan her bölümde reyting kaybı yaşayan Balkan Ninnisi dizisi ilk olarak yayın gününü değiştirdi. Dizi artık Salı akşamları değil Perşembe akşamları yayımlanacak. Ancak bu gün değişikliğinin Balkan Ninnisi'ne yaramayacağını düşünenlerin sayısı epey fazla. Çünkü aynı gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi reyting konusunda zirvede bir dizi. Dolayısıyla Balkan Ninnisi dizisine bu dizi karşısında hiç şans  verilmiyor.

Seyirci gün değişikliğine üzülürken bu kez de dizideki bir veda haberiyle sarsıldı.

mnke5-1656400819-5272.jpg

Başrollerini Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey, Merih Öztürk, Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı gibi isimlerin paylaştığı yapımda Daniel karakterini canlandıran Hakan Boyav, bu hafta yayınlanan 14. bölümle birlikte senaryo gereği ölerek diziye veda etti.

Balkan Ninnisi, yeni bölümüyle 20 Ekim Perşembe 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak : Fav10 - Ulusalpost.com