Behzat Ç. dizisinden gelen son haber kötü! İki oyuncu hayranlarını yıktı

Bir dönemin fenomen dizlerinden biri olan Behzat Ç yeni adresinde 'Çekiç ve Gül: Behzat Ç.' adıyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda dizinin başrol oyuncuları okuma provasında buluştular. Ancak dizide iki oyuncunun yer almayacağı öğrenildi

Behzat Ç. dizisinden gelen son haber kötü! İki oyuncu hayranlarını yıktı
Yayınlanma Tarihi : 09 Temmuz 2022 14:53

Bir dönemin en çok sevilen dizilerinden biri olan Behzat Ç. yeniden seyirciyle buluşacak. Behzat Ç. dizisi yayınlandığı dönemde en çok izlenen dizilerden biriydi.

Behzat Ç. dizisinin veda etmesi hayranlarını büyük ölçüde yıkmıştı. Yaşanan bu veda sonrasında herkes Behzat Ç. dizisinin tekrar dönmesi için Erdal Beşikçioğlu'na baskı yapıyordu.

Erdal Beşikçioğlu ise her katıldığı yayınlarda yeniden dönüş ne zaman sorularına muhatap oluyordu. Neyse ki artık Erdal Beşikçioğlu o sorulara muhatap olmayacak.

Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde yer aldığı Behzat Ç. tekrar geri dönüyor. Dizi bu kez bir televizyon kanalında değil dijital bir platformda yayınlanacak.

Behzat Ç. Türkiye'nin yerli platformlarından  biri olan BluTV ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin “Bu karanlık şehirde kimse seni duymazsa biz yine de duyarız la” sloganıyla çekileceği öğrenildi. 

KADRO ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI

Öte yandan hayranları tarafından merakla beklenen dizide savcı karakteri için Gökçe Eyüboğlu ile anlaşılmıştı. Gelen bilgilere göre diziye  Burak Dakak da dahil olmuştu.
 
KÖTÜ HABER GELDİ! DİZİDE İKİ OYUNCU ROL ALMAYACAK

erdal-besikcioglu.jpg
Ercüment Çözer'i canlandıran Nejat İşler ise geçtiğimiz günlerde karaktere veda ettiğini açıklamıştı.

Harun'u canlandıran Fatih Artman da yeni sezonda yer almayacak.

YENİ İSİMLER DİZİDE OLACAK

Behzat Ç. dizisinde yeni oyuncuların da yer alması bekleniyor. Son dönemin popüler genç yıldızlarından bir kaçının da Behzat Ç. dizisinde buluşması bekleniyor.

SEYİRCİLER ÜZGÜN

Behzat Ç. dizisinin televizyon ekranlarında değil de dijital bir platformda yayınlanacak olması seyircileri çok üzmüş durumda.