Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi FOX TV'nin başını yedi! Reytinglerde zirveye oturdu

ATV ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm reytingleri toplayınca FOX TV apar topar çok güvendiği diziye final kararı almak zorunda kaldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi FOX TV'nin başını yedi! Reytinglerde zirveye oturdu
Yayınlanma Tarihi : 06 Ekim 2022 20:21

Akşam'da yayınlanan habere göre; Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği, proje tasarım ve genel hikayesini Oktay Kaynarca ile Onur Tan'ın oluşturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam yayınlandığı günden beri fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ben Bu Cihana Sığmazam salı akşamlarına hükmediyor. Dizi reyting listesinde açık ara zirvede...

"BBCS" üçüncü bölümüyle, Tüm Kişiler'de %8,47 izlenme oranı ve %21,97 izlenme payı, AB'de %6,59 izlenme oranı ve %18,46 izlenme payı 20+ABC1'de %8,25 izlenme oranı ve %19,87 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde birinci sırada yer aldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın üçüncü bölüm etiketi #BBCS bölüm başladıktan kısa bir süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine zirveden giriş yaptı.

Aksiyon ve macera sever izleyici kitlesinin merakla beklediği dizide öne çıkan aile ilişkileri ve tutkulu aşklar da dram seven izleyicilere büyük vaatler sunuyor.

kusursuz-kiraci-konusu-nedir-kusursuz-kiraci-dizisinin-oyuncu-kadrosunda-kimler-var-1662459429-4817.jpg

KUSURSUZ KİRACI FİNAL YAPTI

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi reyting rekorları kırınca FOX TV ekranlarında daha henüz 6 bölümdür yayında olan Kusursuz Kiracı dizisi final yapmak zorunda kaldı.

Dizinin başrollerinde Serkay Tütüncü ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyordu. Dizinin kendisi kadar finali de büyük tartışma konusu oldu.

Özellikle final sahnesine sosyal medyadan tepki yağarken çok sayıda seyirci dizinin çok saçma bir şekilde bittiğine dikkat çektiler

ULUSALPOST.COM