Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde başrol krizi! Diziye veda ediyor

İlk bölümden bu yana ATV ekranlarında fırtınalar estiren Ben Bu Cihana Sığmazam 7. Bölüm izleyicinin karşısına çıkarken beklenmedik bir veda haberi geldi! Başrol diziye veda ediyor

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde başrol krizi! Diziye veda ediyor
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2022 15:56

ATV ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi bu sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak gösteriliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi rakiplerini ezip geçerek reyting konusunda zirveye oturmuş durumda.

Dizi daha yeni başlamasına rağmen diziden beklenmedik bir ayrılık haberi geldi. 

F5haber.com tarafından yayınlanan bir haberde iddialı diziye veda edecek isimle ilgili bilgilerde paylaşıldı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cihangir Türk’ün karısı olarak izleyicinin karşısına çıkan güzel oyuncu Pelin Akil Altan’ın kadroya veda edeceği konuşuluyor.

pelin-akil-altan-ben-bu-cihana-sigmazam-da.jpg

Yalnız seyircinin bu ayrılık iddiasında bir sürprizle karşılaşacağını da bilmesinde fayda var.

İddialara göre Cihangir Türk’ün 2. Karısı olan Firuze Turan’ın çocuğunu ve annesini alıp başka bir ülkeye gideceği belirtiliyor.

Güzel oyuncunun kadroya temelli mi yoksa kısa süreli bir veda mı olacağı şimdiden merak konusu haline gelmiş durumda.

DİZİYE YENİ AYRILIKLAR VE YENİ KATIILIMLAR OLABİLİR

Önümüzdeki bölümlerde diziye başka oyuncuların da katılması bekleniyor. Aynı zamanda başka oyuncuların da veda etmesi muhtemel.  En az Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadar sürmesi beklenen dizi bu sezonun en çok ilgi çekenleri arasında.

Kaynak: F5haber.com