Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni oyuncu! Oktay Kaynarca'nın tahtı gidebilir

Geçtiğimiz yıla damga vuran n Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ekranlara geri dönüyor! ATV ekranlarında yayımlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni başrol geldi. Yakışıklı oyuncunun Oktay Kaynarca'yı tahtından edeceğinden endişe duyuluyor

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni oyuncu! Oktay Kaynarca'nın tahtı gidebilir
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2023 15:44

Yeniasir.com.tr'nin aktardığı habere göre; Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan Saban’ın başrolü üstlendiği, proje tasarımını ve genel hikayesini ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile Onur Tan'ın oluşturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam'a ikinci sezonuna sürpriz bir isim dahil oldu.

2.SEZONDA BÜYÜK DEĞİŞİM

atv'nin reyting rekortmeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'ın ikinci sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Zengin oyuncu kadrosuna her gün yeni isimlerin katıldığı dizinin son transferi ise İsmail Demirci oldu.

.jpg

KİMİN YANINDA YER ALACAK?

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan Saban'ın paylaştığı dizi sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu İsmail Demirci, Onbeşli (Cengiz Onbeşli) karakteriyle kadroya dahil oldu. Onbeşli karakterinin Cezayir Türk'le dost mu düşman mı olacağı merak konusu.

Yapımcılığını KYN Yapımevi'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu dizinin senaryosunu Zülküf Yücel ve Zehra Yücel'in kaleme alıyor. 

ONBEŞLİ (CENGİZ ONBEŞLİ)

40'lı yaşlarında kurnaz, başına buyruk ve hafife alınmayacak biri. Masanın önemini hemen fark ederek zirveye çıkmanın yollarını arar. Cezayir onun da masa toplantılarına katılması için Dayılar'ın oylamasına başvurur. Dayılar evet dese de Ateş bu durumdan rahatsızdır. Aralarında bir rekabet başlar. Onbeşli aynı zamanda uzun bir süredir Srebrenitsa'da ailesini katleden "Akrepler" isimli Sırp paramiliter birliğin üyesi Radovan Samaç'ı aramaktadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam  dizisi yakında atv ekranlarında

Etiketler :