Bu vedadan sonra artık Camdaki Kız dizisini izleyen kalmaz! Kadrodan ayrıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde sona gelindi. Kadrodan ayrılan ayrılana. Artık bambaşka bir Camdaki Kız seyirciyle buluşacak.. Dizideki değişiklik tepkiye yol açtı

Bu vedadan sonra artık Camdaki Kız dizisini izleyen kalmaz! Kadrodan ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 20 Aralık 2022 20:52

Camdaki Kız dizisinden geçtiğimiz günlerde Cana karakterine hayat veren Hande Ataizi ayrılmıştı. Bugünde Feride karakterine hayat veren Nur Sürer'in ayrıldığı duyuruldu. Bu gelişme Camdaki kız hayranlarını derinden üzdü. Feride olmadan dizinin tadı tuzu kalmayacak diyen hayranlar kanal yönetimine tepki yağdırdı. Ancak dizi kitap uyarlaması olduğu için hikayeye uygun gidiliyor. Bu nedenle Feride'nin ayrılığı normal bir durum. Yakın bir zamanda da Rafet karakterine hayat veren Tamer Levent diziye veda edecek.

Usta oyuncu Nur Sürer’e son çekim gününde sürpriz yapan rol arkadaşları pasta kesti. Oyuncular birlikte çekilen karelerini sosyal medyada takipçileriyle de paylaştı.

Enis Arıkan, Nur Sürer için yaptırdığı pastaya ‘Nur yüzlüm’ yazdırdı. Enis Arıkan pastayı “Nur yüzlüme pasta yaptırdım. Sana bayılıyoruz” notuyla Instagram’ın Hikâye bölümünde paylaştı.

201220221035298734815.jpg