Çağatay Ulusoy ile Sümeyye Aydoğan'ı buluşturan 'Gaddar'ın akıl hocası belli oldu

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak'ın başrolünde yer aldığı FOX'un yeni dizisi 'Gaddar'a yeni bir oyuncu dahil oldu. Ünlü isim dizi de 'Fikriye' karakterine hayat verecek.

Çağatay Ulusoy ile Sümeyye Aydoğan'ı buluşturan 'Gaddar'ın akıl hocası belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2023 21:41

Geçtiğimiz haftalarda 'Terzi' dizisinin 3. sezonuyla izleyici karşısına çıkan Çağatay Ulusoy, uzun bir aradan sonra ilk kez TV dizisi için sete çıkacak. Başrolünü Onur Saylak ve Sümeyye Aydoğan'la paylaşan Ulusoy'un yeni dizisi 'Gaddar' FOX'ta yayınlanacak. Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden dizi ekibine ekranların sevilen isimi dahil oldu.

'Gaddar'ın 'Fikriye'si Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Asker dönüşü yaşadığı olaylar sonucu acımasız bir katile dönüşen Levent’in (Çağatay Ulusoy) hikâyesini konu alan “Gaddar” dizisinde Çağatay Ulusoy ile Sümeyye Aydoğan iki sevgiliyi canlandıracak. Hürer Ebeoğlu’nun yazdığı Ay Yapım imzalı diziye son olarak çok değerli bir oyuncu daha katıldı.

Birçok unutulmaz dizi, film ve tiyatro oyununda rol alan Deniz Özerman “Gaddar”la el sıkıştı. Dizide “Fikriye” karakterini canlandıracak olan Özerman, Aydan ile Levent’in akıl hocası olacak.

adsiz-002.png

Saç, kostüm ve makyaj provaları devam eden “Gaddar”ın ay sonuna doğru sete çıkması aralık ayında da FOX’ta yeni bir değişiklik olmazsa cuma akşamları yayınlanması planlanıyor.

Etiketler :