Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan'lı 'Gaddar' dizisine ödüllü oyuncu

Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan'ın başrolünü paylaşacağı FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Gaddar'a sürpriz bir ödüllü oyuncu dahil oldu. Usta oyuncu son olarak 'Camdaki Kız'da rol almıştı.

Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan'lı 'Gaddar' dizisine ödüllü oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2023 18:37

Netflix'in 'Terzi' dizisinin 3. sezonuyla izleyici karşısına geçen ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy 'Gaddar'la ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Başrolünü Sümeyye Aydoğan ile paylaşacağı Ay Yapım imzalı dizinin sıcak prova çekimleri başladı. Bu sezonun en çok merak edilen dizileri arasında yerini alan 'Gaddar'a sürpriz bir ödüllü oyuncu dahil oldu. 

Sinan Öztürk'ün yönetmen koltuğuna oturacağı, Hürer Ebeoğlu'nun senaryosunu kaleme aldığı diziye dahil olan ödüllü oyuncu son olarak 'Camdaki Kız' adlı dizide rol almıştı. 

'Gaddar'a Ödüllü Oyuncu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 20 Kasım’da sete çıkması planlanan dizide Çağatay Ulusoy’un hayat verdiği Levent’in (İsim değişebilir) annesi 'Fatma' rolü için uzun zamandır görüşmeler sürüyordu. Rolün sahibi aynı zamanda eğitmen yönüyle de tanınan ödüllü oyuncu Laçin Ceylan’ın oldu. 

adsiz.png

Dizide; Levent’in babasını Hakan Salınmış (Davut), kardeşini Fatih Berk Şahin (Rüzgâr) canlandıracak. Onur Saylak’ın “Müdür”ü, Deniz Özerman’ın “Fikriye”yi, Aytek Şayan’ın “Gürkan”ı oynayacağı dizide Neslihan Yeldan “Oya” rolüne hayat verecek. 
 

Etiketler :