Çağatay Ulusoy'lu 'Gaddar' dizisine Almanya'dan ünlü konuk oyuncu

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak'ın başrolünde yer alacağı FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Gaddar'ın kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Ünlü isim son olarak tabii'nin 'Mevlana Celaleddin-i Rumi' alı dizisinde rol aldı.

Çağatay Ulusoy'lu 'Gaddar' dizisine Almanya'dan ünlü konuk oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2023 21:59

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak'ın başrolünde yer aldığı 'Gaddar'ın ilk tanıtımının bu hafta yayınlanması bekleniyor. Burak Deniz ve Hande Erçel'in başrolünde yer aldığı 'Bambaşka Biri' adlı dizinin bitiminden sonra ekrana gelecek olan diziye Almanya'dan ünlü bir isim konuk oyuncu olarak dahil oldu. Son olarak TRT'nin dijital platformu tabii'nin 'Mevlana Celaleddin-i Rumi' adlı dizisi için kamera karşısına geçen oyuncu, 'Gaddar'da 3 bölüm yer alacak. 

'Gaddar' Dizisine Almanya'dan Ünlü Oyuncu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Hürer Ebeoğlu’nun yazdığı, Sinan Öztürk’ün ise yönettiği diziye çok özel bir oyuncu konuk oluyor.

Son olarak Netflix’in Nejat İşler’li film serisi “İyi Adamın 10 Günü” ve “Kötü Adamın 10 Günü”nde “Abi” rolüyle muhteşem bir performans sergileyen Erdal Yıldız, “Gaddar’da “Zafer Bora” adlı sabıkası kabarık karanlık bir karaktere hayat verecek ve dizinin nefes nefese olaylara sahne olan ilk 3 bölümüne konuk olacak.

adsiz-003.png

Erdal Yıldız, 'Cinayet Masası İstanbul', 'Jack Ryan', 'Halka', 'Skylines' ve 'Rise of Empires: Ottoman' gibi popüler projelerde rol aldı. 
 

Etiketler :