Çağatay Ulusoy'lu 'Gaddar'ın kadın başrol oyuncusu belli oldu

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer alacağı FOX'un merakla beklenen dizisi 'Gaddar'ın kadın başrolü belli oldu. Ünlü isim son olarak 'Dönence'de rol almıştı.

Çağatay Ulusoy'lu 'Gaddar'ın kadın başrol oyuncusu belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 28 Ekim 2023 01:12

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, uzun bir aradan sonra bir TV dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. FOX'ta yayınlanacak olan 'Gaddar' adlı dizinin başrolünde yer alacak oyuncuya eşlik edecek isim için ise oyuncu seçmeleri son buldu. Güzel oyuncu son olarak 'Dönence' dizisinde rol almıştı.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya-kopya.jpg

'Gaddar'ın Aydan'ı Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Gaddar” dizisinin hazırlıkları sürüyor. Sinan Öztürk‘ün yöneteceği, Hürer Ebeoğlu’nun ise yazdığı aksiyonu bol Ay Yapım imzalı dizide başrolde Çağatay Ulusoy‘a eşlik edecek isim netleşti. Kulislerde kulaktan kulağa dolaşan iddiaya göre “Gaddar”ın Aydan’ı Sümeyye Aydoğan oldu.

Sümeyye Aydoğan‘ın hayat vereceği Aydan, Levent’le (Çağatay Ulusoy) birbirine çok güçlü bağlarla bağlı iki aşığı canlandıracak. Levent askerdeyken güzellik yarışmasına katılan Aydan, son derece sürprizli bir rolle seyirci karşısına çıkacak.

Etiketler :