Çağatay Ulusoy'un Kübra dizisine 2 oyuncu daha katıldı

Çağatay Ulusoy'lu Kubra dizisi yakında sete çıkmaya hazırlanırken dizinin kadrosuna iki yeni oyuncu daha dahil oldu. Katılan isimler dizi dünyasında ses getirecek

Çağatay Ulusoy'un Kübra dizisine 2 oyuncu daha katıldı
Yayınlanma Tarihi : 27 Mart 2023 03:59

Uzun bir aranın ardından Çağatay Ulusoy, yeni diziyle seyirci karşısında olacak. Kübra dizisiyle seyirci karşısında olacak olan Çağatay Ulusoy, çalışma arkadaşlarıyla da tanışmaya başladı.

DİZİYE İKİ İSİM DAHA KATILIYOR

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Çağatay Ulusoy’un başrolünü oynayacağı “Kubra” dizisi yakında sete çıkacak. Taylan Biraderler’in yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin oyuncu kadrosuna Büşra Develi, Ahsen Eroğlu ve Aytek Şayan’ın ardından Aslıhan Malbora da katılmıştı. Güzel oyuncu dizideki rolü için imaj yeniledi ve uzun saçlarını kestirdi.

aslihan-1-1.png

Afşin Kum’un aynı adlı eserinden Netflix için çekilecek olan dizinin kadrosuna ayrıca 2 güçlü isim daha katıldı.

Ödüllü usta oyuncularımızdan Nazan Kesal, dizinin kadrosuna katıldı. Şimdiden merak uyandıran “Kubra’nın ekibine ayrıca Cihan Talay da dahil oldu.

FOX TV DİZİSİNDE BOY GÖSTERMİŞTİ

Nazan Kesal, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan ''Bir Peri Masalı'' dizisinde Harika karakterine can vermişti.

nazan-1.png

Çukur dizisinde İdris baba karakteriyle tanınan Ercan Kesal'ın da eşi olan Nazan Kesal, sanat dünyasının en etkili oyuncularından biri olarak kabul ediliyor. 

cihan-talay.png