Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Terzi'den merak edilen tüm detaylar

Ekranların en çok aranan isimlerinden Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi heyecan yarattı. Netflix platformundan izleyiciyle buluşacak Terzi’den ilk fragman geldi. Terzi dizisinin konusu nedir? Terzi oyuncu kadrosu...

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Terzi'den merak edilen tüm detaylar
Yayınlanma Tarihi : 13 Nisan 2023 13:04

Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Terzi’nin ilk bölüm tanıtımı geldi. Terzi dizisinin ilk tanıtımı yayınlandıktan sonra sosyal medyada büyük ilgi gördü. Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi dizi geçmişten gelen sırları ve aşkı konu edinmesi ile dikkatleri üzerine çekti.

TERZİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?


Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sayıda kullanıcısı bulunan Netflix platformu yeni dizi Terzi’yi duyurdu. Başrolünde sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy’un yer aldığı yapımın ilk tanıtımı sosyal medyada paylaşıldı. Büyük ilgi gören fragmanın ardından Terzi dizisi ne zaman başlayacak sorusu gündem oldu. Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Terzi 2 Mayıs 2023 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

TERZİ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Başarılı oyunculuk performansı ve yakışıklılığı ile ekranların en çok aranan isimlerinden biri olan Çağatay Ulusoy, Terzi dizisinin başrolünde yer alacak. Çağatay Ulusoy’a bu dizide Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi sevilen oyuncular eşlik edecek. Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Terzi dizisini Cem Karcı yönetiyor.

TERZİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Netflix’te yayınlanacak Terzi dizisinde genç ve yetenekli bir terzi olan Peyami’nin hikayesi anlatılıyor. Peyami, dedesi öldükten sonra herkesten gizlediği babasının sorumluluğunu üstlenir. Bugüne kadar uzak durduğu ne varsa hepsiyle tek tek yüzleşmek zorunda kalır ve geçmişin sırlarını geleceğe taşır. Bu sırada istismara uğrayan Esvet ile tanışır ve hayatının aşkını yaşar.

turkiyegazetesi.com.tr