Camdaki Kız dizisi FOX TV'deki Mahkum dizisinin başını yedi! Diziden Hacı Karakteri ayrılırken final bilgisi de geldi

İkinci sezonuyla FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisi bu sezon beklenen ilgiyi görmedi. Hikayedeki değişim seyirciyi kızdırmış durumda. Finali adım adım yaklaşan Mahkum Dizisinden oyuncu Hakan Karsak'ta ayrılıyor

Camdaki Kız dizisi FOX TV'deki Mahkum dizisinin başını yedi! Diziden Hacı Karakteri ayrılırken final bilgisi de geldi
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2022 14:19

İkinci sezona başlayan Mahkum dizisi büyük bir reyting kaybı yaşıyor. Dizinin ilk sezondaki gibi beklenen ilgiyi görmemesi final yapacağı iddialarını da güçlendirdi.

Öte yandan dizide Hacı karakterine hayat veren Hakan Karsak'ta ayrılma kararı aldı. Hacı'nın hikayesinin bittiği öğrenilirken Mahkum dizisinden önümüzdeki günlerde başka ayrılıkların da yaşanabileceği konuşuluyor.

REYTİNGLER NE DURUMDA?

Mahkum dizisinin reytingleriyle ilgili raporlarda dikkat çekiyor. Akşam'da yayınlanan habere göre; Mahkum, son yayınlanan bölümünde ancak 15.'lik elde edebildi. Diğer kategorilerinde de benzer sonucu alan Mahkum, hem AB hem de ABC1 gruplarında ancak 16. sırayı alabildi.

FOX TV FİNAL KARARI VEREBİLİR

61b829355cf3b01178e82c9c.jpg

Geçtiğimiz günlerde Kusursuz Kiracı dizisine final kararı veren FOX TV yönetiminin Mahkum dizisine de final kararı verebileceği konuşuluyor. FOX TV genelde reytingleri iyi gitmeyen dizileri bitirmesiyle ünlü bir kanal.

Mahkum dizisinin de final yapması bu yüzden sürpriz olmayacak. Onur Tuna ile İsmail Hacıoğlu'nun başrollerinde oldukları Mahkum dizisi Kore uyarlaması bir dizi. Mahkum dizisi Perşembe akşamları yayımlanıyor ve en büyük rakibi de Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi. Camdaki Kız dizisinin reyting başarısı Mahkum dizisinin başını yemiş durumda. 

Kaynak: Aksam.com.tr - Ulusalpost.com