Camdaki Kız dizisinden sevindiren haber! 3.sezon çekimleri başlıyor! Yeni isimler var

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi için beklenen müjde geldi. Burcu Biricik'in başrollerinde yer aldığı diziden iyi haberler var

Camdaki Kız dizisinden sevindiren haber! 3.sezon çekimleri başlıyor! Yeni isimler var
Yayınlanma Tarihi : 31 Temmuz 2022 04:58

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinden sevindiren haberler gelmeye başladı. Camdaki Kız dizisi kaldığı yerden devam edecek. İki sezondur ekranda olan Camdaki Kız dizisi Perşembe akşamının en çok izlenen dizilerinden biri.

YENİ SEZON NE ZAMAN?

Camdaki Kız dizisinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak çok büyük merak konusuydu. Ağustos ayının son haftası Camdaki Kız dizisinde 3.sezon için ekip bir araya gelecek. Uzun bir tatilin ardından Camdaki Kız'ın çekimleri kaldığı yerden devam edecek.

626f8709296d783748523f9c.jpg

EYLÜL'DE EKRANDA

Camdaki Kız dizisinin Eylül ayında kaldığı yerden ekranda olması bekleniyor. Kadroya ayrıca yeni oyuncuların katılacağının bilgisi de geldi.

Camdaki Kız dizisinin yayın gününde ise herhangi bir değişiklik yok.

Camdaki Kız dizisi Perşembe akşamları yayınlanmaya devam edecek.

Camdaki Kız, Karar'da yer alan habere göre 16 Haziran tarihinde sezon finali yapmıştı. 

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN SON SEZONU

camdaki-kiz-hangi-gun-yayinlaniyor-tekrari-ne-zaman-tekrar-bolumu-saat-kacta-h271909-e7927.jpg

Camdaki Kız dizisinin hayranlarını üzecek bir gelişme de var. Yapım şirketinden edinilen bilgilerde ise dizinin 3. sezonunun aynı zamanda final sezonu da olacağı öğrenilirken dizinin sevilen karakteri Nalan’ın yeni bölümlerde Hayri’yle yaşayacakları merak edilmeye başlandı. Sezon finalinde çiftin iyice yakınlaşmasının, 3. sezon hikayesinin de yoğun olarak bu ikili üzerine kuracağı tahmin ediliyor.

Seyirciler Camdaki Kız dizisini çok beğenmişlerdi. Yayınlanacak bu sezonun son sezon olacak olması ise büyük üzüntüye yol açtı.

Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanmış bir dizi