Camdaki kız dizisine bir yakışıklı oyuncu daha katıldı! Dengeler Kanal D'de alt üst olacak

Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Selma Ergeç, Enis Arıkan, Feyyaz Şerifoğlu, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi ve Merve Polat gibi isimlerin yer aldığı Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız'a yeni bir oyuncu daha katıldı

Camdaki kız dizisine bir yakışıklı oyuncu daha katıldı! Dengeler Kanal D'de alt üst olacak
Yayınlanma Tarihi : 27 Eylül 2022 10:24

Üçüncü sezonuyla fırtınalar estiren Camdaki Kız dizisi yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Camdaki Kız dizisinin heyecan dolu yeni bölümleri herkes tarafından merak edilirken diziye yeni bir oyuncu daha katılacak.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adı taşıyan eserinden uyarlanan Camdaki Kız dizisine son yılların en çok sevilen oyuncularından biri dahil oluyor. Başarılı oyuncunun diziye dahil olmasıyla birlikte dengeler değişecek gibi duruyor.

 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Issız Adam filminde 'Alper' karakteriyle hafızalara kazanan Cemal Hünal, Camdaki Kız dizisine dahil oldu. Koroğlu ailesinin kızları Selen'in eski sevgilisini canlandırarak "Emir" rolüne hayat verecek olan başarılı oyuncu dizideki dengeleri yerinden oynatacak.

60cbb1d993215108900f978f.jpg

DENGELER DEĞİŞECEK

Cemal Hünal'ın diziye dahil olmasıyla birlikte dengeler alt üst olacak. Selen'in eski sevgilisinin diziye dahil olmasıyla birlikte hikaye daha karma karışık bir hal alacak.

Selen'in Emir'i çok sevdiği bir gerçekti. Hal böyle iken Selen ve Emir arasında tekrar yeni bir aşk başlayabilir. Bu durum Selen açısından da işlerin pek iyi gitmeyeceğini gösteriyor.

NALAN VE HAYRİ İLERLETTİ

Öte yandan Nalan ve Hayri ise işi iyice ilerletmiş durumda. Yasak aşklarını günden güne daha da ilerletiyorlar. Feride'nin bu gelişme sonrası çılgına dönmesi bekleniyor.

62a8e74c933ccb1f28d98a3e.jpg

Nalan büyük bir yol ayrımına girecek. Konaktan ne zaman kaçıp Hayri'nin köyüne ne zaman yerleşeceği ise büyük merak konusu. Ancak hikayenin bu denli hızlı ilerlememesi bir süre daha yasak aşklarının devam etmesi bekleniyor.

Camdaki kız dizisi Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor

Kaynak: Ulusalpost.com - Sadık Şimşek

İlgili Haberler