Camdaki Kız dizisinin en etkili karakteriydi! Diziye veda ediyor! Ayrılık kararı üzüntü yarattı

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizisinde beklenmedik bir veda gerçekleşecek. Dizinin en etkili isimlerinden biriydi. Ayrılık haberi sonrası ayrıca kadroya yeni bir oyuncunun daha gireceği öğrenildi

Camdaki Kız dizisinin en etkili karakteriydi! Diziye veda ediyor! Ayrılık kararı üzüntü yarattı
Yayınlanma Tarihi : 28 Kasım 2022 20:01

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde ortalık tümüyle karışıyor. Cana tüm gerçekleri Nalan'a anlattı. Nalan evi terk etti ve Sedat'la boşanma kararı aldı. Hayri ile ilişkisini iyiden iyiye büyüten Nalan, Hayri'nin gece evinde bile kaldı. Koynuna da davet etti.

Şimdi ise yeni bir ev tutuyor Nalan.. Yeni fragmandan gördüğümüz özet bu şekilde. Ancak Feride'de tüm gerçekleri görecek. Ve Nalan'ı Hayri ile yakalayacak. Tüm bunlar yaşanırken Camdaki Kız dizisiyle ilgili seyircileri şaşkına çeviren bir haber gündeme bomba gibi düştü.

İddialara göre Camdaki Kız dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. Bu ayrılığın ardından hikaye tümüyle değişecek. Kadroya sırasıyla başka oyuncular da veda edecek.

camdaki-kiz4-001.jpg

Deyim yerindeyse artık bambaşka bir Camdaki Kız dizisi yakında ekranlarda olacak. İlk ayrılacak isimle ilgili ipuçları da belli oldu.

Ayrıca Camdaki Kız dizisine başka bir oyuncu daha dahil olacak. Bu oyuncunun kim olduğu henüz netleşmiş değil. En az Hayri karakterinde olduğu gibi dört yada beş bölüm gizemli bir şekilde söz konusu oyuncunun gizleneceği iddia ediliyor.

CANA DİZİDEN ÇIKIYOR! YERİNE YENİ BİR İSİM GELİYOR

tv00 ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre; dizinin ilk bölümünden itibaren tansiyonu yükselten, entrikalarıyla senaryoyu sürükleyen Hande Ataizi projeye veda edecek. 2 bölüm stoklu giden dizide Cana karakterinin projeye nasıl veda edeceği merak konusu…

NİHAYET HAYRİ'NİN EŞİ DE GELİYOR!

  1. bölümde Hayri’nin eşi Türkan da dizinin hikâyesine dahil olacak. Türkan’a hayat verecek oyuncu henüz belli olmadı. Gizem yaratmayı seven yapım şirketi karakterin yüzünü göstermeyecek. Dizide Nalan’in babası Metin’e hayat verecek oyuncu için de cast çalışmaları devam ediyor. Role güçlü bir oyuncunun hayat vermesi planlanıyor.

sedat-yhzw-cover.jpg

FERİDE KARAKTERİ DE DİZİDEN AYRILACAK

Öte yandan mynet.com'da yayınlanan bir haberde Feride karakteriyle ilgili de detaylara yer verildi.

Öte yandan dizinin bel kemiği karakterlerinden Feride’ye hayat veren değerli oyuncu Nur Sürer’in geçen sezon sonu projeye veda edeceği konuşuluyordu. Ancak yapım şirketi Sürer’in anlaşmasını aralık sonuna kadar uzatmaya karar vermişti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabında Feride intihar ederek yaşamına son veriyor.