Camdaki Kız dizisinin finaliyle ilgili bilgiler geldi! Seyirciyi üzen haber

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi finale doğru koşuyor. Dizinin ne zaman final yapacağı da ortaya çıktı

Camdaki Kız dizisinin finaliyle ilgili bilgiler geldi! Seyirciyi üzen haber
Yayınlanma Tarihi : 03 Aralık 2022 15:15

3 sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinden Cana, Feride ve Pervin karakterinin ayrılacağı bildirilmişti. Nalan konaktan ayrılmış Hayri ile yoluna devam etme kararı almıştı. Dizi filmdeki gibi ilerliyor.

Haziran 2023 tarihinde final yapacak olan Camdaki Kız gelecek sezonda ekranda olmayacak. Bu sezonda Nalan'ın Hayri ile aşkı çok daha fazla ön plana çıkacak. Ancak Hayri'nin gerçek yüzünü öğrenecek olan Nalan büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak

Öte yandan Hayri'nin karısı Türkan karakterine hayat verecek oyuncu ise henüz belli olmadı. Üç yada dört bölüm sonra Hayri'nin karısı Türkan'ın da diziye dahil olması bekleniyor. Nalan'ın asıl yıkımı işte o zaman yaşaması bekleniyor.

YENİ BİR VEDA DAHA YAŞANACAK!

640xauto.jpg

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız dizisinde yaprak dökümü yaşanıyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Cihangir Ceyhan'ın rol aldığı diziye bir isim daha veda ediyor. Camdaki Kız'da Hande Ataizi ve Laçin Ceylan'ın ardından Tolga Çıklaçiftçi de kadrodan ayrılıyor.

Tolga Çıklaçiftçi, Camdaki kız dizisinde Cana'nın eşi Alp karakterine hayat veriyordu. 

ULUSALPOST.COM