Camdaki Kız'da kafa karıştıran gelişme! Başrol ayrılığı iddiası..

Camdaki Kız dizisinden Feyyaz Şerifoğlu ayrılıyor mu? Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki kız dizisinin 69.bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircileri üzecek detaylar var

Camdaki Kız'da kafa karıştıran gelişme! Başrol ayrılığı iddiası..
Yayınlanma Tarihi : 02 Mart 2023 23:31

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 68.bölümü ekrana geldi. Ulusal Post'un derlemesine göre; Camdaki Kız dizisinin 69.bölümünde de gerilim üst seviyeye çıkacak.

BAŞROL AYRILIYOR İDDİASI

Nur Sürer diziye veda etmişti. Feride karakterine can veren usta oyuncu hikayeye intihar ederek veda etmişti. Feyyaz Şerifoğlu'nun hayat verdiği Sedat karakteri de Nalan ile boşanmayı kaldıramayarak intiharın eşiğine geliyor.

69.bölüme ait yayınlanan fragman her şeyi alt üst etti. Yayınlanan fragmanda Sedat'ın şirketin üst katından kendisini boşluğa bırakmak üzere olduğu görülüyor.

Sedat karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu diziden ayrılacak mı bilinmez ama kısa bir süre sonra Tamer Levent ve Devrim Yakut projeye veda edecekler. İkili Gülcihan ve Rafet karakterine can veriyordu. 

60b94be15542842b04cdde38.jpg

NALAN'IN BAŞI ÇOK DAHA  BÜYÜK BELADA

Burcu Biricik'in hayat verdiği Nalan karakterinin başı ise çok daha büyük bir belada. Nalan ve Hayri iyiden iyiye yakınlaşırken ikisini gören Türkan büyük bir şok yaşıyor.

HAYRİ'NİN BÜYÜK YALANI NE ZAMAN ORTAYA ÇIKACAK?

Evli ve çocuklu olan Hayri karşısında bir anda eşi Türkan ve çocuklarını görünce şoka girmişti. 69.bölüme ait fragmanda ise gerilim üst seviyeye çıkacak görünüyor. Türkan ve Hayri arasındaki evlilikten Nalan haberdar olacak mı bilinmiyor.

NALAN'IN TALİHSİZLİĞİ 

Öte yandan Camdaki Kız dizisiyle ilgili değerlendirmede bulunan çok sayıda dizi yorumcusu Nalan'ın yağmurdan kaçarken doluya tutulduğuna dikkat çekerken takıntılı kişiliğiyle bilinen Hayri'nin Sedat'tan daha büyük bir baş belası olduğuna dikkat çekiyorlar.