Can Yaman İtalyan hayranıyla yaşadığı görüntülere tepki gösterenlere ateş püskürdü

Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalya'da bir hayranının telefonuna vurup yere fırlattığı görüntülerine gelen tepkiler üzerine sosyal medyadan açıklama yaptı.

Can Yaman İtalyan hayranıyla yaşadığı görüntülere tepki gösterenlere ateş püskürdü
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2023 19:06

Ünlü oyuncu ve model Can Yaman, İtalya'da hayranı olduğu düşünülen bir adam ile girdiği arbede görüntülerinin Türkiye'de viral olmasının ardından hedef oldu. Birçok tepkiyle karşı karşıya kalan oyuncu Yaman, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla ateş püskürdü. 

'Öncesini Bilip Bilmeden Ahkam Kesmeyi Seviyorsunuz'

Can Yaman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; ''Benim hayranlarımla aram çok iyi, hatta o kadar iyi ki o bile zamanında rahatsız etti sizi, problem hayranım olmayan hayran adı altında tacizci terbiyesizlerle.. Biliyorum seviyorsunuz öncesini bilip bilmeden ahkam kesmeyi, skandal gibi görünen bir şey olsa da ağzımıza geleni söylesek diye pusuda beklemeyi… Burada aylardır yaptığım yüzlerce hayır işinden, güzelliklerden haberi bile olmayan tipler gelmiş oradan beni eleştiriyor, buradakileri bile rahatsız etmedi bu konu herkes beni savundu da size oradan ne oluyor, yetmedi mi oradaki mevzularla magazinler de bana kadar uzanıyorsunuz?'' dedi.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya-kopya-001.jpg

'Kendi Dertlerinizle İlgilenin'

Yaman açıklamasında devamında; ''Kendi dertlerinizle ilgilenin bi de beni kendinize dert etmeyin, beni tanımadıktan veya yanlış tanıdıktan sonra ne sevin ne de takip edin. Benle ilgili bi duygunuz olmasına gerek de yok.. işinize bakın… Türkçe paylaşım yapmıyor diye de eleştiriliyordum, alın yaptım. Görüşmemek üzere…'' ifadelerine yer verdi.

Etiketler :