Canlı yayına geç çıkan Müge Anlı: "Kanama durmadı" diyerek geçirdiği kazayı anlattı

ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı canlı yayına geç kaldı. Herkes nedenini merak ederken Müge Anlı'nın kaza geçirdiği ortaya çıktı. Müge Anlı evde yaşadığı olayı anlattı

Canlı yayına geç çıkan Müge Anlı: "Kanama durmadı" diyerek geçirdiği kazayı anlattı
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2022 16:07

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına geç kalan ünlü gazeteci seyircilere konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Küçük bir kaza geçirdiğini söyleyen Müge Anlı başına gelen olayı da anlattı. Öte yandan Müge Anlı'nın dudağına da dikiş atıldığı görüldü. 


Müge Anlı, yaptığı açıklamada "Yayını küçük, beklenmedik bir kazadan dolayı geç açmak zorunda kaldım. Canlı yayın hayatımda bir sel olduğunda geç kalmıştım, bir de şimdi geç kaldım" ifadelerini kullandı.

muge-anli-nin-kopegi-dudagini-isirdi-dikis-atildi.jpg
Sabah saatlerinde köpeği Lokum ile oynarken, onun dişinin dudağına geldiğini belirten Müge Anlı konuşmasını şöyle sürdürdü:

"KAN DURMAYINCA ARKADAŞIMI ARADIM!"


"Ben yine yayına geldim. Makyaj falan 'bir şey olmaz' diye... Saçımı falan yaptırdım ama kan durmayınca arkadaşımı aradım 'Mine benim kanım durmuyor' dedim, fotoğraf attım. O da bir doktora attı fotoğrafı 'Dikiş atmamız gerekiyor' dedi. O yüzden dikiş attırdım geldim. Kusura bakmayın"

GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI YAĞDI!

Öte yandan Müge Anlı'nın evde yaşadığı bu talihsiz olay sonrası sosyal medyadan ünlü sunucuya geçmiş olsun mesajları yağdı. Müge Anlı'nın çok sayıda seveni yazdıkları yorum ve mesajlarla desteklerini ilettiler.

Kaynak: Gerçek Gündem