Ceylin'i tahtından edecek isim! Yargı dizisine beklenmedik oyuncu! Ünlü şarkıcı geldi...

24 Eylül Pazar günü üçüncü sezonuyla ekrana gelecek olan 'Yargı' dizisine yeni sezonun ilk bölümünde sürpriz bir isim konuk olarak katılıyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı dizisinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu başrol olarak yer almaktaydı.

Ceylin'i tahtından edecek isim! Yargı dizisine beklenmedik oyuncu! Ünlü şarkıcı geldi...
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2023 16:43

 Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı dizisinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu başrolü paylaşırken diziye yeni oyuncular da katılmaya devam ediyor. Bir süredir ekranlardan uzak olan Yargı dizisi yeni sezonun ilk bölümüyle ekranda olacak. Peki ama  Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı dizisinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun haricinde ses getirecek yeni oyuncu kim olacak? Gelen bilgiye göre ünlü bir şarkıcı Yargı dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. Detaylar haberimizde

254653.jpg

YARGI DİZİSİNE FLAŞ OYUNCU

Kanal D'nin pazar akşamları ekrana gelen Yargı dizisine ünlü şarkıcı konuk olarak katılıyor. Oyunculuk yeteneğini konuşturacak olan ünlü şarkıcı da söz konusu iddiaları doğruladı.

'Yargı'nın yeni sezonu için geri sayım sürüyor. 

CEYLİN'İN TAHTINI SALLAYACAK İDDİALARI

Ceylin karakterine can veren Pınar Deniz'in tahtını sallayacağı öne sürülen konuk oyuncu sonunda paylaşılan fotoğraf kareleriyle ortaya çıktı. 

650befe286b2456454e60306.webp

24 Eylül Pazar akşamı üçüncü sezonu ile ekrana gelecek olan dizide seyirciyi Funda Arar sürprizi bekliyor. Usta sanatçı, Yargı ekibinin çekimlerine katılarak, konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacak. Arar’ın dizide nasıl bir karakter ile izleyici karşısına çıkacağı ise merakla bekleniyor.

KAAN URGANCIOĞLU GİDİYOR MU?

Öte yandan ulusalpost.com basında yer alan iddiaların izini sürdü. Kaan Urgancıoğlu'nun projeye veda edeceği öne sürülmüştü. Ilgaz karakterine can veren ünlü oyuncu kadroda yer almaya devam edecek. Kaan Urgancıoğlu diziye veda etmiyor. Kaan Urgancıoğlu yeni sezonda da ekranda olacak. 

İlgili Haberler
Etiketler :