Ceza üstüne ceza yağmıştı! NOW TV sevilen dizinin final tarihini açıkladı

Özgü Namal ile Özcan Deniz'in başrol oyuncusu olduğu Kızıl Goncalar dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı belli oldu. NOW TV dizisiyle ilgili flaş gelişme

Ceza üstüne ceza yağmıştı! NOW TV sevilen dizinin final tarihini açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 10 Mart 2024 15:04

Kızıl Goncalar dizisi kısa sürede Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Dizi birçok eleştiriyi de beraberinde getirdi.

kizil-goncalar-usei-cover-jpg.webp

TARİKATLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Dizide yer alan tarikat sahneleri Türkiye'deki tarikat ve cemaatlerin tepkisine yol açmıştı. Bu durum sonrasında RTÜK'e çok sayıda şikayet yağmıştı. FOX TV ekranlarında başlayan Kızıl Goncalar dizisine RTÜK ceza kesmişti. Adını NOW TV olarak değiştiren FOX TV ise diziyi yayınlamaya devam etme kararı almıştı.

KIZIL GONCALAR'DAN ÜZÜCÜ HABER GELDİ

kizil-goncalar-final-mi-yapacak-kizil-goncalar-16690773-6308-amp.webp

 Gold Film imzalı “Kızıl Goncalar” dizisi her pazartesi akşamı ilgiyle takip ediliyor. 

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, senaryosunu ise Necati Şahin’in kaleme aldığı dizinin önümüzdeki sezon da devam etmesi planlanıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Sitare Akbaş ve Duygu Sarışın gibi isimlerin bulunduğu dizi, bir değişiklik olmadığı takdirde 20. bölümünde sezon arası verecek. 

kc4b1zc4b1l-goncalar.jpg

KIZIL GONCALAR YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

NOW TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümleri Eylül ayında ekranda olacak. Kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Sitare Akbaş ve Duygu Sarışın gibi isimlerin bulunduğu sevilen diziye yeni sezonda yeni oyuncular da katılacak. Bu kapsamda da yapım şirketinin görüşmeleri devam ettirdiği öğrenildi. 

İlgili Haberler
Etiketler :