CHP'lilerin pek sevmediği isim yeniden Halk TV'de program yapacak! Eleştirilerine çok kızıyorlardı

Eleştirileriyle özellikle Kemal Kılıçdaroğlu'na yakınlığıyla bilinen CHP'li isimlerin pek sevmediği Levent Gültekin yeniden Halk TV'de

CHP'lilerin pek sevmediği isim yeniden Halk TV'de program yapacak! Eleştirilerine çok kızıyorlardı
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2022 14:41

Halk TV'de beklenmedik bir gelişme yaşanmış ve Açıkça programının sunucusu Gökmen Karadağ, istifa ettiğini duyurmuştu.

Halk TV'ye iki ismin ise geri döneceği öğrenildi. Gelişmeyi ODA TV duyurdu. Şöyle ki Levent  Gültekin pek Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyen isimler tarafından sevilmiyor.

Levent Gültekin, Armağan Çağlayan'ın youtube kanalına konuk olmuş ve o programda CHP yönetimini çok ağır sözlerle eleştirerek seçimi Erdoğan'a hediye ettiklerini belirtmişti. Bahsettiği seçim 2015 ve 2018 seçimleriydi. O sözler sonrasında birden bire Levent Gültekin'in Halk TV'ye veda ettiği duyurulmuştu.

gultekin-sozcu-16-9-1615223438.jpg

Halk TV'nin eski programcıları Levent Gültekin ve Murat Sabuncu'nun ise programlarına yeniden başlayacaklar. Her iki isim Haziran ayında Halk TV'ye veda etmişlerdi. Şimdi çok merak ediyoruz Levent Gültekin aynı eleştirilerine devam edecek mi yoksa CHP yönetiminin istediği tarzda mı konuşacak. Cevap aslında basit Levent Gültekin dün olduğu gibi bugünde kuşkusuz doğru bildiğini haykırmaya devam edecek görünüyor.

SADIK ŞİMŞEK