Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'ye veda eden Evliya Alkan, Behzat Ç'nin kadrosunda

'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin kadrosundan ayrılan oyuncu Evlika Aykan, Yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan Behzat Ç.'nin kadrosuna katıldı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'ye veda eden Evliya Alkan, Behzat Ç'nin kadrosunda
Yayınlanma Tarihi : 05 Ağustos 2022 13:43

Evliya Alkan son dönemin en başarılı oyuncularından biri. Yaptığı tiplemeler gerçekten çok dikkat çekiyordu. Hatırı sayılır bir hayran kitlesi de bulunan Evliya Alkan artık Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de yer almayacak. 

AYRILIĞI EKİP ARKADAŞLARINI DA ÜZDÜ

Usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki 'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de rol alan Evliya Aykan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kadrodan ayrıldığını açıkladı.

Evliya Aykan, Erdal Beşikçioğlu'nun başrollerinde yer aldığı ve bir dönem fırtınalar estiren şimdilerde ise ekrana dönmek için gün sayan Behzat Ç.'nin kadrosuna katıldı. 

SOSYAL MEDYADAN VEDASINI DUYURDU

t25-evliya-aykan-kimdir-kac-y-581.jpg

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosuna veda eden Evliya Alkan , sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda  "Uzun bir yolculuğun sonuna geldik. Sahne arkasında ve önünde eğlendiğim ve öğrendiğim yığınla deneyim yaşadım. Tüm ekip arkadaşlarıma, Mutfak çalışanlarına ve hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elveda gençliğim…" ifadelerine yer verdi.

Evliya Alkan'ın Behzat Ç. dizisinde nasıl bir karaktere hayat vereceği şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda. Behzat Ç. dizisinin kadrosunda eski oyuncular olduğu gibi yeni oyuncularda yer alacak.

cok-guzel-hareketler-2-evliya-evliya-aykan-biyografi-2504202116193352466b3bb452.jpg

EVLİYA ALKAN KİMDİR?

Haberler.com sitesi üzerinde Evliya Alkan hakkında bazı bilgilere de yer verilmiş. O bilgiler şu şekildedir.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin en iyi oyuncularından olan Evliya Aykan, 31 Ağustos 1992 Hakkari doğumludur. Evliya Aykan 13 yaşında tiyatroya başlamıştır. Evliya Aykan 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazandı. Eğitiminden sonra İstanbul'a taşındı.