Daha yeni başlayan | TRT1'deki Kara Tahta dizisinden seyirciye bir iyi bir de kötü haber var!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Miray Daner ile Furkan Andıç ikilisinin başrolünde yer aldığı Kara Tahta isimli dizi için final kararı alındığı biliniyordu. Ancak bu karardan geri adım atıldığı öne sürülürken bir de kötü haber var

Daha yeni başlayan | TRT1'deki Kara Tahta dizisinden seyirciye bir iyi bir de kötü haber var!
Yayınlanma Tarihi : 13 Temmuz 2022 01:46

TRT1 ekranlarında yayınlana Kara Tahta dizisi büyük umutlarla başlamıştı. Ancak dizi yayınlandığı günden itibaren reyting kaybı yaşıyor. Bu durum da can sıkıyor. Genelde TRT1 diğer özel kanallar gibi reyting kaygısı taşıyan bir kanal değil.

Ancak başarılı yapımlarının yanında tutmayan diziler olduğu zaman final kararı almaktan da geri durmuyor. Miray Daner ile Furkan Andıç ikilisinin başrolünde yer aldığı Kara Tahta dizisi için final kararı çıkmıştı. Fakat gelen bilgilere göre TRT1 bu diziye bir şans daha tanıdı! 

 

Kara Tahta dizisine yönelik final kararı TRT1 tarafından geri çekildi. 

YENİ BÖLÜM YAYINLANACAK

Öte yandan buna rağmen Kara Tahta dizisinin final yapacağına yönelik iddiaların ardı arkası kesilmedi. Televizyongazetesi tarafından yayınlanan bir haberde ise Kara Tahta dizisinin final yapmayacağına dair bir bilgi paylaşıldı.

Çünkü kanal tarafından yayınlanan fragmanda 13 Temmuz Çarşamba akşamı yani bugün ekrana gelecek olan 13.bölümle ilgili TRT1 yeni bölüm ifadesini kullandı. Yani dizi final yapacak olsaydı final bölümü şeklinde bir ibare eklenebilirdi. Ki zaten genelde TRT1 de diğer kanalların yaptığı gibi final yapacak dizilere bu ibareyi mutlaka ekliyor. 

DİZİ GELECEK SEZONDA OLMAYABİLİR

Yaz boyunca devam etmesi beklenen projenin ne kadar süreceğini kimse bilmiyor ama TRT1’in ani bir şekilde hikayeyi sonuçlandırman bitirmeyeceği de ortaya çıkmış oldu.

Kara Tahta dizisinde iyi haber final olmaması. Kötü haber ise izleyicilerin eleştirilerinin fazlasıyla artması. Dizinin naif başlayan hikayesinde Kerem Arslanoğlu’nun canlandırdığı Bekir karakterinin kötülükleri ise izleyicileri kızdırıyor.

62445f1a2269a200684c98af-001.jpg

Bazı dizi hayranları sosyal medyadaki eleştirilerinde şu ifadeleri kullandı: “Bu kadar kötülük yeter. Biraz insanlara moral verin. Dürüstlük kaybeder, kötülük kazanır tema bu mu?”

Kerem Arslanoğlu’nun karakteri başarıyla canlandırdığı ve hayranlarından büyük destek bulduğunu da belirtelim.

EYLÜL'DE YENİ DİZİLER EKRANA GELECEK

Her kanalda olduğu gibi TRT1 ekranlarında da Eylül ayında yeni diziler ekrana gelecek. Bu nedenle yaz dizisi olarak yayına başlayan bazı diziler ya Eylül ayında yoluna yeni sezonda da devam edecek yada final yaparak ekrana veda edecek.

Gelen bilgilere göre Kara Tahta dizisinin yeni sezonda ekranda olmaması bekleniyor.

Güçlü kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken Kara Tahta dizisiyle ilgili bu üzücü gelişme şimdiden dizinin hayranlarını üzmüş durumda.

Ancak TRT1'de diğer TV kanallarında olduğu gibi reytinglerde başarı sağlayabilecek başka projelere yer vermek istiyor.