Demet Evgar'ın 'Bahardan Önce' dizisindeki partneri belli oldu

Demet Evgar'ın başrolünde yer alacağı MF Yapım imzalı 'Bahardan Önce' dizisine sürpriz isim dahil oldu. Dizi Güney Kore yapımı 'Doctor Cha'dan uyarlanacak.

Demet Evgar'ın 'Bahardan Önce' dizisindeki partneri belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2023 17:16

Son olarak 'Alev Alev' adlı dizide 'Cemre' karakteriyle ekranlara gelen Demet Evgar, sete çıkmaya hazırlanıyor. Güney Kore dizisi 'Doctor Cha' uyarlaması 'Bahardan Önce' dizisinin başrolünde yer alacak olan ünlü oyuncu Evgar'ın partneri de belli oldu.  

adsiz3.jpg

Demet Evgar ile Buğra Gülsoy 'Bahardan Önce'de Buluşuyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Bahardan Önce” dizisinin hazırlıkları sürüyor. Aralık ortasında sete çıkması planlanan MF Yapım imzalı dizide Demet Evgar ile Mehmet Yılmaz Ak’la el sıkışılmıştı. Dizinin önce yönetmen koltuğunda oturacak isim belli oldu. Merakla beklenen diziyi Neslihan Yeşilyurt yönetecek. Show TV‘de ekrana geleceği konuşulan dizinin diğer başrol erkek oyuncusu için de Buğra Gülsoy’la imza aşamasına gelindi.

adsiz2.jpg

Ayça Üzüm’ün yazdığı dizinin Kore versiyonu bir üniversite hastanesinde baş cerrah olarak çalışan Seo In Ho ile evli olan ev hanımı Cha Jung Soo’nun 20 yıl sonra doktorluk kariyerine geri dönmeye karar verme hikâyesiyle başlayan olayları ekrana taşıyor.

Etiketler :