Demet Özdemir ve Engin Akyürek'li 'Adım Farah'a sürpriz konuk oyuncu

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrolünü paylaştığı, FOX'un 'Adım Farah' dizisine sürpriz bir oyuncu konuk olacak. Usta oyuncu Feyyaz Duman'ın canlandırdığı 'Behnam' karakterinin amcasını oynayacak.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'li 'Adım Farah'a sürpriz konuk oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 24 Ekim 2023 19:17

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrolünü paylaştığı, Ay Yapım imzalı 'Adım Farah' dizisinin bir süredir Cumartesi gününe alınacağı konuşuluyor. İddialar henüz netlik kazanmadı ancak diziye sürpriz bir isim konuk oyuncu olarak dahil oluyor. 

Dizide Farah'ın (Demet Özdemir) eşi Behnam'ın (Feyyaz Duman) amcası rolüyle usta bir isim konuk olacak. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya-kopya-001.jpg

Behnam'ın Amcası Mahmoud Geliyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Adım Farah” dizisinin geçen hafta milli yas nedeniyle yeni bölümü yayınlanmamıştı. Senaristleri değişen diziyle ilgili kulislerde kulaktan kulağa dolaşan bilgilere göre yayın günü cumartesine alınacak. Reytingleri beklentinin altında çıkan dizinin yurt dışı satışları çok iyi gittiği için ömrünü uzatmak için bu kararın alınacağı konuşuluyor. 

Öte yandan Deniz Karaoğlu ile Seda Çalışır Karaoğlu‘nun yazmaya başladığı diziye usta oyuncu Numan Çakır konuk olacak. Çakır, dizide Behnam’ın (Feyyaz Duman) amcası Mahmoud karakterine hayat verecek.

Etiketler :