Dönence dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Dönence final mi yaptı?

Kanal D'deki Başrollerinde Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Nazlı Çetin ve Atakan Hoşgören'in yer aldığı Dönence dizisinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Didem İnselel, Alara Bozbey gibi isimlerin yer aldığı Dönence dizisi ne zaman yayımlanacak belli oldu.

Dönence dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Dönence final mi yaptı?
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2023 00:31

Dönence dizisi, başarılı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla salı akşamları ekrana gelen gençlik dizilerinden biri. Ancak, geçtiğimiz hafta sette yaşanan bir tartışma nedeniyle yeni bölümün yayınlanması bir hafta ertelendi.

Dizinin oyuncularından Sümeyye Aydoğan ile Nazlı Çetin arasında yaşanan kavga, gerginliğe neden olmuştu. Ancak, yapımcılar ve oyuncular, krizi çözmek için bir araya geldi ve olay tatlıya bağlandı.

Ardından senaryo sorunları da çözüldü ve dizinin çekimleri tekrar başladı. Yeni bölüm fotoğrafları basınla paylaşıldı ve hayranları merakla yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını bekliyor.

Dizinin yapımcıları, yeni bölümün 15 Ağustos'ta yayınlanması planlandığını açıkladı. Hayranlar, bu tarihi sabırsızlıkla bekliyor.

03-l6ue.jpg

Dönence, D Media imzalı, ilk bölümü 4 Temmuz 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Nuray Uslu, Banu Yılmaz, Hamza Akyıldız, Ebru Hacıoğlu, İbrahim Güler ve Melek Ordu'nun kaleme aldığı gençlik, romantik ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir.

Vikipedi - Kaynak -- Derleme: Ulusalpost.com - Sadık Şimşek