Ekranda Yine Nefesler tutuldu, ATV En İddialı Dizisine Final Kararı Aldı

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki YARGI dizisine rakip olarak başlayan Hakim dizisine ATV final kararı verdi!

Ekranda Yine Nefesler tutuldu, ATV En İddialı Dizisine Final Kararı Aldı
Yayınlanma Tarihi : 13 Haziran 2022 00:09

ATV'de beklenmedik bir gelişme yaşandı. Uyarlama bir dizi olan Hakim dizisi için final kararı çıktı. Dizi daha henüz 1 sezonu bile tamamlayamadan final yapıyor.

İSMİ ELEŞTİRİ KONUSU OLMUŞTU

Yargı dizisi yayınlanmaya başladıktan sonra bu akımın devamı olarak FOX TV ekranlarında Mahkum dizisi yayınlanmaya başlamıştı.

Sonrasında ise ATV ekranlarında Hakim dizisi yayınlanmaya başladı.

Bu durum eleştirmenler tarafından sert sözlerle eleştirilmişti.

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hakim dizisi henüz 1 sezon bile tamamlanmadan final yapacak. İsmi Yargı dizisine atıfta bulunsa da aslında konusu itibariyle çok farklıydı.

Yargı dizisi yerli bir dizi.

Hakim dizisi ise öyle değil. Hakim dizisi uyarlama..

Akşam gazetesi tarafından yayınlanan haberde de Hakim dizisiyle ilgili detaylara zaten yer veriliyor.

 

Limon Film imzalı dizi Hakim, yarın akşam final bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. 2020 yapımı ABD dizisi olan Your Honor'dan uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel ve Yurdaer Okur yer alıyor.

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu yayınlandığı günden bu yana reytinglerde istediği başarıyı elde edemedi. Böylelikle dizi final bölümü ile ekrana gelecek.

ATV NEDEN FİNAL KARARI VERDİ?

Gelen bilgilere göre ATV'nin final kararı vermesinin atlında reytinglerin iyi gitmemesi yatıyor. Her ne kadar dizi iddialı bir kadroya sahip olsa da reytinglerde beklenen ilgiyi göremedi.

YASAK ELMA FAKTÖRÜ

Pazartesi akşamları ekrana gelen Hakim dizisinin karşısındaki en güçlü rakip FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi.

Beş sezondur ekranların tozunu attıran Yasak Elma dizisinin karşısında Hakim varlık gösteremedi. Yayınlanan her bölümde reytingler daha da düşünce ATV diziye şans tanımayarak final kararı aldı.

13 Haziran 2022 itibariyle Hakim dizisi ekranlara veda edecek..

YENİ BİR YAZ DİZİSİ GELİYOR

Kulislerde dolaşanlara göre ATV ekranlarında Hakim dizisinin yerine yeni bir yaz dizisi yayınlanacak. Dizi şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda..