Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu'nun başrollerinde yeni bir dizi başlıyor! Dizinin adı ise Çöp Adam oldu

Star TV ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Elçin Sangu'da buı diziyle setlere geri dönecek. Engin Altan Düzyatan ile başrolleri paylaşacak.. Çöp Adam dizisiyle ilgili detaylar da kanal tarafından paylaşıldı

Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu'nun başrollerinde yeni bir dizi başlıyor! Dizinin adı ise Çöp Adam oldu
Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2022 15:30

Yayınladığı dizilerle adından söz ettiren OGM Pictures tarafından televizyon ekranına gelecek olan Çöp Adam dizisiyle el sıkışan Elçin Sangu hayranlarına büyük sürpriz yaptı. Peri isimli bir banka müdürü karakterine hayat verecek olan Elçin Sangu'nun yeni dizisi Star tv'de ekranlara gelecek.

Flashback sahneleriyle hafızalara kazınması beklenen Çöp Adam dizisinin senaryosu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz yazıyor. Engin Altan Düzyatan ile partner olan Elçin Sangu çok konuşulacak sahnelere imza atıyor.

Mynet'in haberine göre; Çöp Adam dizisinde Engin Altan Düzyatan ise bir anda zengin olan Tamer Yılmaz isimli bir yazılımcıyı oynayacak. Diziye ismini veren detay ise Tamer Yılmaz'ın çöp adam dövmesinden alıyor.

DİZİNİN KONUSU NE OLACAK?

Çöp Adam dizisinin konusuna göre Tamer Yılmaz, Peri'yi kaçırıyor. 

12194.jpg

OYUNCU SEÇİMİ DE SÜRÜYOR

Öte yandan 'Çöp Adam' dizisi içinde oyuncu seçimi devam ediyor. Dizide genç yeteneklerin de olması bekleniyor. Çöp Adam dizisinin yayın günü ise henüz belli olmuş değil.

Star TV şu günlerde Yalı Çapkını dizisiyle reytingleri alt üst ederek Çöp Adam dizisiyle de büyük bir başarı elde edeceğe benziyor. 

Kaynak: Mynet.com