Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yeni dizisi 23 Kasım'da ilk bölümüyle yayında

23 Kasım 2022 çarşamba akşamı hasret bitiyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenen yeni bir dizi daha! Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun başrollerindeki 'Çöp Adam' dizisi başlıyor. Çöp adam adlı Diziden ilk fragman da paylaşıldı

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yeni dizisi 23 Kasım'da ilk bölümüyle yayında
Yayınlanma Tarihi : 12 Kasım 2022 01:38

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yeni diziyle ekrana dönecek olmaları sevindirdi. Star TV ekranlarında yayınlanacak dizinin adı 'Çöp Adam'

Geniş bir oyuncu kadrosu bulunan dizinin iddialı bir giriş yapması bekleniyor.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş'ın aktardıklarına göre dizinin kadrosunda yer alacak isimler de hemen hemen belli olmuş durumda.

Engin Altan Düzyatan ve  Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı Çöp Adam’da;  Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak  gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Dizinin hikayesiyle ilgili bilgiler de dikkat çekti. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam;  sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin  sırlarla dolu hikayesini anlatacak. Dizinin en az Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizisi kadar ilgi çekmesi bekleniyor.

dc644507-a827-429e-b482-de16da324867.jpg

Her iki dizi de Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlanmıştı. 

Çöp adam isimli dizinin fragmanını da Star TV paylaştı

 

OGM Pictures’ın yeni “Çöp Adam” dizisi Melek Gençoğlu ile Su Ersöz’ün imzasını taşıyor. Yağız Alp Akaydın’ın yöneteceği dizi birden bire büyük bir servete konan yazılımcı Tamer ve bankacı Peri’nin saplantılı aşkını konu alıyor. Ailesiyle yalıya taşınan ve yaşam standardı değişen Tamer, Peri’yi kaçırıp bir mahzene kapatıyor ve ona bir dünya yaratıyor. Ekranda daha önce alışık olmadığımız türden bir yapım olan Çöp Adam’da Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu başrolü paylaşacak.