Erdal Beşikçioğlu'ndan : Özge Yağız sürprizi

Oyuncu Özge Yağız, 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi' dizisine resmen katıldı. Oyuncu, dizide Erdal Beşikçioğlu'yla karşılıklı sahnelerde yer alacak.. Bu transfer Behzat Ç. hayranlarını da çok sevindirdi

Erdal Beşikçioğlu'ndan : Özge Yağız sürprizi
Yayınlanma Tarihi : 14 Temmuz 2022 20:29

Bir döneme damga vuran ve Türkiye'nin en çok izlediği dizilerden biri olan Behzat Ç. geri dönüyor. Bilindiği gibi BluTV'de yayınlanmaya hazırlanan Behzat Ç.'nin yeni hikâyesi 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi' yakında sete çıkmış olacak.

Yeni projeyi Devrim Yalçın’ın yöneteceği, senaryosunu ise Ercan Uğur’un yazdığı biliniyor.. İddialı diziye Baba dizisinde Büşra karakterine hayat veren oyuncu Özge Yağız'da dahil oldu. 

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yeni sezonda da 'Baba' dizisine devam edecek olan Yağız, her bölümde bir cinayetin işleneceği dizide Erdal Beşikçioğlu’yla karşılıklı birkaç sahnede rol alacak. 

Ortaks Yapım’ın imza attığı 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’tan oluşan oyuncu kadrosuna Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu da dahil oldu.

SEYİRCİLER ÇOK ÜZÜLDÜ

Öte yandan çok sayıdan seyirci Behzat Ç. dizisinin televizyon ekranında değil de dijital bir platformda yayınlanacak olmasına üzüldüler. Behzat Ç'nin dijitalde değil de televizyon ekranında yayınlanmasını isteyenlerin sayısı epey fazlaydı.