Fatih Portakal'dan Halk TV açıklaması! Geri döneceği iddia edilmişti. Resmi açıklamayı yaptı

Gazeteci Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’ye geçmesinin ardından hakkında çıkan transfer dedikodularına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Fatih Portakal'dan Halk TV açıklaması! Geri döneceği iddia edilmişti. Resmi açıklamayı yaptı
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2022 20:49

İsmail Küçükkaya beklenmedik bir şekilde FOX TV'ye veda etti. İsmail Küçükkaya artık Halk TV ekranlarında seyirci karşısında olacak.

Bu gelişmenin ardından bazı haber siteleri Fatih Portakal'ın da geri döneceğini öne sürmüştü. Gazeteci Sadık Şimşek dün yayınladığı bir videoda Fatih Portakal'ın geri dönmeyeceğini iddiaların yalan olduğunu ve Fatih Portakal'ın da bir açıklama yapacağını öne süren bir video paylaşmıştı.

Bu gelişmenin ardından Fatih Portakal'ın twitter hesabından resmi bir açıklama yaptığı görüldü. Fatih Portakal konuyla ilgili açıklamasında iddiaları yalanlayarak şunları söyledi.

“İnternete girdim. 'Gitti, gidiyor' haberleri. Benim bir yere gittiğim yok. Halimden memnunum. 'Onunla görüşüyor, oraya gidiyor' diye yazılanlar medyanın klasik ‘tık yapılsın’ haberleri. Olursa da ilk ben duyururum merak etmeyin. Not: Son cümleye de bir anlam yüklemeyin lütfen."