Feyyaz Şerifoğlu'lu 'Ağlayan Gelin' dizisine sürpriz isim

TRT 1'in yeni dizi projesi 'Ağlayan Gelin'in hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bozdağ Film imzalı merakla beklenen diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Yakışıklı oyuncu Şerifoğlu'nun arkadaşı olarak ekranda yer alacak.

Feyyaz Şerifoğlu'lu 'Ağlayan Gelin' dizisine sürpriz isim
Yayınlanma Tarihi : 29 Kasım 2023 15:22

TRT 1'in meraka beklenen 'Ağlayan Gelin' kod adlı dizinin hazırlıkları devam ediyor. Kadın başrol oyuncusu henüz belli olmadığı için set çalışmalarına bir süre ara verilen diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Yakışıklı oyuncu 'Vatanım Sensin' ve 'Gece' Sürüsü' gibi projelerde yer aldı. 

adsiz.png

Ali Berk Reşitoğlu 'Ağlayan Gelin' Dizisinde 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yıldız Aşanboğa’nın yönetmen koltuğuna oturacağı diziyi başarılı senaristler Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem yazıyor. Feyyaz Şerifoğlu’na dizide “Yeşil” rolüyle eşlik edecek oyuncuyla henüz karar verilmedi. Yeni bir isimle sete çıkacak olan dizinin kadrosuna son olarak Ali Berk Reşitoğlu katıldı.

Reşitoğlu, “Ağlayan Gelin”de “Orhan” karakterine hayat verecek. Yakışıklı oyuncu Yasin’in (Feyyaz Şerifoğlu) takım kaptanı olan arkadaşı olarak seyirci karşısına çıkacak.

Etiketler :