Feyyaz Şerifoğlu'lu 'Ağlayan Gelin' dizisinin kadın başrolü kim oldu?

TRT 1'de yayınlanacak olan Bozdağ Film imzalı 'Ağlayan Gelin' adlı dizinin hazırlıkları devam ediyor. Feyyaz Şerifoğlu'nun başrolünde yer alacağı D-dizinin kadın başrolü için görüşmeler hız kazandı.

Feyyaz Şerifoğlu'lu 'Ağlayan Gelin' dizisinin kadın başrolü kim oldu?
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2023 00:40

Kanal D'nin reyting rekorları kıran 'Camdaki Kız' adlı dizisinde oynadığı 'Sedat Koroğlu' karakteriyle herkesin tanıdığı isim haline gelen Feyyaz Şerifoğlu'nun yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu Şerifoğlu yakında TRT 1 ekranında yayınlanacak olan 'Ağlayan Gelin' adlı diziyle ekranlarda yer alacak. Dizinin kadın başrolü için çalışmalarda sona gelindi. 

'Ağlayan Gelin'in Kadın Başrolüne Sürpriz İsim

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yıldız Aşanboğa‘nın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin oyuncu görüşmeleri devam ediyor. Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem‘in yazdığı dizide Feyyaz Şerifoğlu ikiz kardeşler Ersin ve Yasin’e hayat verecek.

adsizas.jpg

Dizinin başrol kadın oyuncusu için de Ayça Ayşin Turan‘a teklif götürüldü. Son olarak “Kader Bağları” dizisinde başrol oynayan Turan, “Ağlayan Gelin“le anlaşırsa “Yeşil” adlı doğulu bir genç kızı canlandıracak. Ailesi tarafından zorla evlendirildiği gece Yeşil’in hayatı değişecek.

Etiketler :