Feyyaz Şerifoğlu'nu 'Ağlayan Gelin' dizisinde üzen haber! Güzel oyuncu projeye sıcak bakmadı...

TRT 1 ekranında yayınlanacak olan Bozdağ Film imzalı 'Ağlayan Gelin' dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Feyyaz Şerifoğlu'nun başrolünde yer alacağı dizideki partneri 'Yeşil' karakteri için görüşmeler devam ederken bir gelişme yaşandı.

Feyyaz Şerifoğlu'nu 'Ağlayan Gelin' dizisinde üzen haber! Güzel oyuncu projeye sıcak bakmadı...
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2023 18:35

'Camdaki Kız' adlı dizide oynadığı 'Sedat' karakteriyle herkesin tanıdığı isim haline gelen Feyyaz Şerifoğlu, kısa bir yaz tatilinin ardından tekrardan setlere dönmeye hazırlanıyor. TRT 1'in Bozdağ Film imzalı 'Ağlayan Gelin' dizisiyle anlaşan oyuncu Şerifoğlu'nun partneri için de görüşmeler devam ediyor. 'Yeşil' karakteri için çalışmalar devam ederken beklenmedik bir gelişme yaşandı. 

'Ağlayan Gelin' Dizisi Başrolsüz Kaldı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre;  Yıldız Aşanboğa‘nın yöneteceği dizide başrol 'Yasin' rolü için Feyyaz Şerifoğlu‘yla anlaşılmış, Yasin’in partneri Yeşil için de son olarak Ayça Ayşin Turan‘la görüşme yapıldığı gündeme gelmişti. Son gelen haberler Turan’ın kadroda olmayacağı yönünde. Genç yıldızın bir sinema filmiyle görüştüğü öğrenildi.

adsiz2-002.jpg

Sinan Tuzcu, Ekin Mert Daymaz, Meral Çetinkaya, Sinem Öztürk, Noyan Uzer ve Sidar Tublek’in başlıca rollerine hayat vereceği dizinin kaderine meydan okuyan Yeşil’i için yeni isimlerle görüşmeler devam ediyor.